Rajevs: Ir jāsaprot, ka nav nemaz tādas robežas, kuru nebūtu iespējams šķērsot

Igors Rajevs TV24

Nav nemaz tādas robežas, kuru nebūtu iespējams šķērsot, TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” norādīja NBS rezerves pulkvedis, Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs, 14.Saeimas pie frakcijām nepiederošais deputāts Igors Rajevs.

“Mums ir jādara viss, lai novērstu šos gadījumus, bet mēs saprotam, ka diemžēl bija daudz laika patērēts, neko nedarot uz robežas. Reāli robeža bija katastrofālā stāvoklī. Mēs atceramies visas negācijas, kas bija uz Latvijas – Krievijas robežas, kad būvniecība tika apturēta un diemžēl stāvoklis ir tāds pats.

Komentējot pašreizējo situāciju uz Latvijas – Baltkrievijas robežas,
NBS rezerves pulkvedis sacīja, ka uz Baltkrievijas – Latvijas robežas no 172 km izbūvēti ir 112 km. “Tālāk 17 km ir Daugava, kur risinājums sarežģītāks, un vēl ir Riču ezers, kas arī ir pietiekami spēcīgs šķērslis, kuru nevar vienkārši šķērsot. Arī žogu nebūvēs pa vidu ezeram, kas nozīmē, ka no Baltkrievijas robežas ir neizbūvēti 38 km, kur tad darbi tagad notiek, ” sacīja IeM parlamentārais sekretārs.

Rajevs akcentēja – ir jāsaprot, ka tas ir tikai žogs.

“Žogs ir tikai viens no vairākiem elementiem aizsardzībai. Patlaban robežsargi izmanto mobilos novērošanas komplektus, kurus izliek uz maršrutiem, kuros paredz, kā robežas šķērsotāji kustēsies.

“Ir vajadzīga fiziskā barjera uz robežas, tālāk ir jāsāk būvēt tehniskā infrastruktūra, kurā jāsaliek novērošanas kameras un citi līdzekļi, lai robežsargi varētu saņemt labāku informāciju, kad notiek mēģinājumi šķērsot Latvijas robežu,” teica NBS rezerves pulkvedis.

Avots: TV24

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
krams
krams

Какую морду наел!

Rinka
Rinka

Politisko partiju robežas latvāņiem šķērsot kā nagus griezt pirmdienas rītā

Rajevam
Rajevam

Pamēģini šķērsot Z-Korejas robežu.

Real warfare
Real warfare

Tas nav zhogs, bet parodija. Beigsies ar to, ka Latgales aktiivisti vienkaarshi nospers un nodos metaalluuzhnjos. Nav gruuti.

Pateicīgā latvāņu tauta
Pateicīgā latvāņu tauta

Kāda jēga no žoga un tehniskās infrastruktūras uz robežas, ja Rīgā vadošos amatos sēž nodevēju kolonna? Valters Mūrnieks no IDB, Progresīvo ministri, sorosīti, zatlera smerdeļi, osipovas + ziemeles, kurām neļauj laulāties, Latvijas televīzija, levita stipendiāti u c

nīlzirgs
nīlzirgs

Piedod, laikam Tev uz galvas uzminu!

nīlzirgs
nīlzirgs

Visas var pārvarēt, ja pa priekšu ķerrā stumj Rajevu.

nu nu
nu nu

dažiem taisnība kaulā kož – ne Rajevā vaina, bet valdošo pašu rīcībā un domāšanā