Polijas armija piedāvās vienas dienas pamata militāro apmācību visiem pilsoņiem vecumā no 18 līdz 65 gadiem

Polijas armija

Polijas armija piedāvās vienas dienas pamata militāro apmācību visiem pilsoņiem vecumā no 18 līdz 65 gadiem, paziņojusi Polijas Aizsardzības ministrija.

Mācības ietvers ieroču lietošanu, šaušanu, tuvcīņu un kartes lasīšanu un notiks 17 armijas bāzēs oktobra un novembra sestdienās. Tajās varēs piedalīties vienīgi Polijas pilsoņi.

Krievijas iebrukums Ukrainā pamudinājis Poliju aktīvāk strādāt pie savas armijas paplašināšanas.

Nesen Polijā tika ieviests brīvprātīgais militārais dienests un pasta dienesta darbinieki ir aicināti iziet ieroču apmācību valsts Teritoriālajos aizsardzības spēkos (WOT).

Polijas armijā pašreiz dien 110 000 karavīru un vēl 30 000 darbojas WOT.

Valdības mērķis ir palielināt armiju līdz 250 000 profesionālo karavīru un WOT līdz 50 000, vēsta AM portāls “Sargs.lv”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar