Polija pārbauda savas bumbu patvertnes gatavojoties pašam drūmākajam scenārijam

Polijas ārkārtas dienesti visā valstī sākuši vairāk nekā 60 000 bumbu patvertņu pārbaudi, pavēstīja iekšlietu ministra vietnieks Mačejs Vonšiks.

“Ugunsdzēsēji pārbauda to stāvokli, vai tās ir aprīkotas un derīgas ekspluatācijai. Ja nebūs, mēs spersim pienācīgus soļus to adaptācijai,” raidsabiedrībai “Polsat” sacīja amatpersona.

Atbilstoši viņa teiktajam pārbaude ilgs aptuveni divus mēnešus.

Kā skaidroja Vonšiks, valsts gatavojas pašiem drūmākajiem scenārijiem, pat ja ir vien “maza varbūtība, ka tie piepildīsies”.

Pagājušajā mēnesī Polijas varasiestādes sāka izdalīt joda tabletes vietējām ugunsdzēsēju brigādēm, lai aizsargātu pilsoņus no iespējamā radiācijas apstarojuma Zaporižjas atomelektrostacijas avārijas gadījumā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
štimungs
štimungs

Poļi gatavojas tam pusgadu un tagad dara. Pie mums rīgas lindiņa visu tvaiku izlaida īsā TV intervijā ar jauno blūzīti. Nav to pārcilvēcisko spēku to bardaku uzturēt un vairot

Poļu brūnās bikses
Poļu brūnās bikses

Tātad drīz sekos arī brūno bikšu iepirkums, lai neredzētu ka bikses pilnas :D

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Zimeļu izrēlā rosija savas burkas tak nebombīs