Polija izvietos sistēmas HIMARS līdzās Kaļiņingradas apgabalam

HIMARS

Polija izvietos daudzlādiņu reaktīvās iekārtas HIMARS netālu no Krievijas Kaļiņingradas apgabala, piektdien pavēstīja Polijas aizsardzības ministrs Marjušs Blaščaks.

Polijas armijas 16.mehanizētā divīzija Olštinā, valsts ziemeļaustrumos, nule saņēmusi mūsdienīgu bruņojumu – Dienvidkorejas tankus K2 un pašgājēja artilērijas iekārtas K9. Turklāt divīzija līdz gada beigām saņems amerikāņu sistēmas HIMARS.

Ministrs atgādināja, ka daļa divīzijas izvietota netālu no robežas ar Kaļiņingradas apgabalu.

“Tā kā [Krievijas prezidents Vladimirs] Putins nolēmis atjaunot ļaunuma impēriju, viņš uzbrūk saviem kaimiņiem. Mūsu uzdevums, Polijas varasiestāžu uzdevums – nostiprināt Polijas bruņotos spēkus tā, lai Putins nevarētu uzbrukt Polijai,” ministra teikto citē laikraksts “Gazeta Prawna”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Rolands
Rolands

Varētu pie reizes arī izmēģināt.Uz kurieni?Nu tas jau zināms,ātrāk atbrīvos seno Prūsiju kuru sen bija laiks atdot atpakaļ.