Polija ar barikādēm nocietina Krievijas un Baltkrievijas robežas

FOTO: MARIUSZ BŁASZCZAK/TWITTER

Polijas karavīri uz valsts robežas ar Baltkrieviju sāk būvēt nocietinājumus. Tā esot daļa valsts aizsardzības un atturēšanas stratēģijas, vietnē “Twitter” paziņojis Polijas aizsardzības ministrs.

Februāra beigās Polijas aizsardzības ministrs Marjušs Blaščaks paziņoja par profilaktiskas drošības paplašināšanu uz Polijas robežām ar Krieviju un Baltkrieviju, vēsta “tvp.info”. Kā daļa no “profilaktiskajiem” pasākumiem uz Polijas-Kaļiņingradas robežas tika izvietoti pirmie nocietinājumi.

Ceturtdien Blaščaks “Twitter” paziņoja, ka nu līdzīgu nocietinājumu izveide uzsākta arī uz Polijas-Baltkrievijas robežas. Ieraksts papildināts arī ar fotogrāfijām, kurās redzami poļu karavīri, kas palīdz robežpunktā uzstādīt barikādes. Ministrs akcentējis, ka šie drošības pasākumi robežpunktos esot daļa no Polijas aizsardzības un atturēšanas stratēģijas.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TV3

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jurka
Jurka

Un kad pie mums LTV pārstās runāt valsts! ierēdņi par zvēriem, kas nespēj brīvi šķērsot robežu, bet vienkārši izbūvēs prettanku aizsardzības līnijas un vēl labāk, nomīnēs Krievijas un Baltkrievijas robežas?

Mjā
Mjā

Tās nav barikādes, bet prettanku līdzeklis

Kliza
Kliza

Kaut kas pilnīgi nesaprotams vientiešiem paratsajiem auseklijā. Un kur zaļie korijdri, dabas vērošanas un skaitīšanas punkti, un nekādas te delnas atklātības, caurspīdīguma ietekmes uz vidi vērtēšanā, putnkopībā un putniņu labsajūtas monitoringos un dižžinātmes pētītajā nu kā tā var??? Pie mums te īstais zaļums – drāšu žodziņu gadiem ilgi stutē un lielos caurmus kukainīšu un vardīšu lielceļojummiem vajag, putniņi jāskaita un jāpārskata un tā visu laiku- posteņos un naudas apgūšanas ligzdās olu skaitīšanā un web-kameru skatījumos. Nu kam to poļu domu vajag? Mums taču ir mūrniece, uz putnologu armija– nu kam te tādas būves? Labāk nevajag, sanāks kārtējā RTU dižgaru Zolitūde… lasīt vēl »

ZZZ
ZZZ

Imperiālistu bars ! Kad krievu cūkas nodarbosies ar Rossijas labklājības celšanu un liks kaimiņtautas mierā?

NA NA
NA NA

Idiotu bars

Drūmi
Drūmi

Idiotu bars ir latvieši, kas gaida palīdzību no citiem, bet paši neko nedara. Pat Moldāvijai ir sava armija.

Līdzekļu apgūšana
Līdzekļu apgūšana

Tagad jau pateicoties karam visi “apgūst līdzekļus”. Neviens jau nevar izsekot cik tiek iztērēts žogiem. Kāda tam jēga? Pirmkārt neredzu iemeslu Krievijai uzbrukt. Otrkārt, ja tomēr uzbruk, tad žogi jau raķetes un artilēriju neapturēs. Un tanks apbrauks apkārt un izbrauks cauri žogam citā vietā. Daudz jēdzīgāk būtu nomainīt ārlietu ministrus pret tādiem kas nerej un nerauj karogus, un jēdz arī no diplomātijas.

amma
amma

Smuki jau izklausās te kaut kāda diplomātija …. un to 30 gadus uzturēja Ukraina Tālākais ir zināms, vismaz vairākumam. Tāpēc jau taisa ne jau drāšu sietiņu uz robēžas bet tā ir inženiersistema, kurā neviens tanks tā pat viss citur neizbrauks un par raķēšu izārdītām vietām pāri var iet tikia kājnieki. Te gudrinieki varētu pamēģināt un apgūt kaut lego, ja nedsanāk to pašu sistemātiski RTU kādā no programmām

>amma
>amma

Ukraina nekādu diplomātiju nav uzturējusi. Tā notiek, kad valstī sākas pilsoņu karš. Apskaties kaut vai wikipēdijā par 2014. gadu, kas tad austrumukrainā karoja, paši ukraiņu armijnieki. Tātad ne tikai valsts bet arī armija viņiem sašķēlās. To ka tur pilsoņu karš, to izmantoja visi, gan austrumu valsts, gan rietumu valstis. Austrumukrainā nebija nekādes diplomātijas pret rietumu pusi, un tieši tāpat arī Rietumukrainā nebija nekādas diplomātijas pret austrumu pusi. Tas ko mēs tagad redzam, tās ir sekas tam visam. Vēsturē nosacīti līdzīgi scenāriji ne vienu reizi vien ir bijuši, kad kāda valsts brūk no iekšienes, tad to izmanto citas. Un ne tikai… lasīt vēl »

sorosīts mūrnieks
sorosīts mūrnieks

Ja kāds iedomāsies stiprināt Latvijas robežu, idb pret viņu nekavējoties sababricēs krimināllietu.