No Latvijas izraida trīs Krievijas vēstniecības darbiniekus

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”) 18. martā lēmis par trīs Krievijas vēstniecības darbinieku pasludināšanu par Latvijā nevēlamām personām. Šo personu līdzšinējā darbība diplomātiskajā piesegā nav savietojama ar diplomāta statusu un rada kaitējumu Latvijas Republikai, informēja Ārlietu ministrijā.

Par lēmumu no Latvijas izraidīt trīs Krievijas vēstniecības darbiniekus Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs paziņojis mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Piektdien, 18. martā, lēmums ir paziņots Krievijas vēstniekam Latvijā Mihailam Vaņinam, un izraidāmajām personām Latvija ir jāatstāj līdz 23. marta pulksten 23.59.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Fedja
Fedja

Izkastrēt vajadzēja un tad izraidīt!

Lupata
Lupata

Vajag no latvijas ari visus krievu nepilsonus izmest pakal!Lai aizvaacas uz savu okupantu paradiizi!To jau vajadzeeja 90os izdariit.Muus gaida krimas liktenis,ja vini te paliks!!!

ērce
ērce

Ja šogad latviskotu krievu skolas (t.i. ievestu valsts valodu kā mācībvalodu), tad daļa krievu šovinistu aizvāktos paši.

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Pašol nahuj ruskij korabļ !!!

slēgt krievu konsulātus Latvijā
slēgt krievu konsulātus Latvijā

Tādus naidīgus propagandas perēkļus uzturēt nav mūsu valsts interesēs. (Latvijas konsulāti Krievijā arī ir lieki.)

zinātāja
zinātāja

Vajag izraidīt visus okupantu vēstniekus.

Kloāka
Kloāka

Žēļ, ka nebūs zābaka nospiedums uz pakaļas.

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Asociācija šā lēmuma sakarā pauž nožēlu un neizpratni par tik bezatbildīgu, sasteigtu un neargumentētu izlēcienu. Cerams tas uz naudas atmazgāšanas politiku tālejošas sekas neatstās. Ja tas turpināsies asociācijai nāksies iecelt citu valdību