NATO negaidīs Krievijas draudu piepildīšanos alianses austrumu spārnā, uzsver ASV vēstniece aliansē

NATO negaidīs Krievijas draudu piepildīšanos alianses austrumu spārnā, intervijā Latvijas Televīzijai (LTV) sacīja ASV vēstniece NATO Džuliana Smita, komentējot iepriekš medijos izskanējušās ekspertu prognozes par Krievijas iespējamo militāro uzbrukumu Polijai, Latvijai, Lietuvai un Igaunijai.

Smita uzsvēra, ka NATO alianse negaida, turklāt alianse ir koncentrējusies uz austrumu spārna partneru drošības vajadzībām. Tāpat NATO ir jauni plāni, jauna stratēģija un jauna doktrīna, lai nodrošinātu, ka alianse var aizstāvēt katru NATO teritorijas centimetru.

ASV vēstniece NATO LTV arī skaidroja, ka patlaban liela daļa no tā, ko alianse dara, ir vērsta uz Krievijas draudiem, lai nodrošinātu, ka NATO valstīm ir viss nepieciešamais, lai atturētu un aizstāvētos pret jebkāda veida Krievijas agresiju.

Lūgta komentēt nesen izteiktos Krievijas prezidenta Vladimira Putina draudus Latvijai, Smita teica, ka alianse šos draudus un šādu retoriku uztver nopietni. “Mēs gatavojamies un veicam dramatiskas izmaiņas NATO, plānojam struktūru un mūsu doktrīnu, lai nodrošinātu, ka esam gatavi.”

Kā zināms, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts piektdien intervijā Latvijas Radio pieļāva, ka Putina draudi Latvijai varētu kļūt biežāki, tuvojoties Krievijas prezidenta vēlēšanām, kas gaidāma nākamā gada 17.martā.

Interneta vidē šonedēļ tika izplatīts video fragments no Putina uzrunas, kurā izteikti draudi un dusmas saistībā ar Latvijas politiku attiecībā uz krievvalodīgo sabiedrības daļu.

Sārts uzsvēra, ka par šādiem paziņojumiem nevajadzētu satraukties, jo Putina mērķis esot iebiedēt. “Nevajadzētu baidīties, jo tas dotu to, ko viņš grib,” piebilda Sārts.

Tāpat zināms, ka Putins ir formāli paziņojis, ka kārtējo reizi kandidēs uz Kremļa saimnieka krēslu 2024.gada prezidenta vēlēšanās.

Saskaņā ar Kremļa izdarītajiem konstitūcijas grozījumiem Putina atkārtotajai kandidēšanai uz nākamo sešu gadu ilgo pilnvaru termiņu nav nekādu ierobežojumu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pentagon
Pentagon

Ja nu atkal VĒRŠ UZMANĪBU, IZSAKA BAŽAS, KONCENTRĒ CENTIENUS, FORMULĒ PRIORITĀTES….. Labāk lai aiziet no sākuma uz WC godīgi pakakāt ( regulāra defekācija ļoti svarīga veselībai, tas zināms fakts ). Un pēc tam vismaz žogu lai uzbūvē. Vēl jau jau var pie katra žoga staba dusmīgu nēģeri ar vāli nolikt, vismaz tais posmos, kas NATO tie SVARīGĀKIE…..Vēlu veiksmi…;-)

Sārts piekdien pieļāva
Sārts piekdien pieļāva

Interesanti ko vēl Sārts pieļauj? Es visu laiku atceros ko viņš 2022. gada pavasarī pļūtīja televizorā. Kaut kā laiks rāda ka viss teiktais galīgi garām, eksperts neko nezin un nesaprot. Man datorā mētājas screenshoti no medijiem ar tā laika ekspertu citātiem, ziņām un apgalvojumiem. Te būvē alternatīvo realitāti.

Dindālz
Dindālz

—-citāts bļed—-
“NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis”
—-citāts beigas, bļed—-

Vai vel vajag pierādijumus tukšas pļūtīšanas “izcilībai”?