NATO aizsardzības plānos iekļauti Lietuvas stratēģiskie objekti

NATO aizsardzības plānos paredzēts kara gadījumā aizsargāt Lietuvas stratēģiskos objektus, trešdien paziņoja Seima Nacionālās drošības un aizsardzības komitejas priekšsēdētājs Laurīns Kasčūns.

Pēc Kasčūna teiktā, tiek veidoti valsts kritiski svarīgās infrastruktūras “aizsardzības muskuļi”. 

 “Galvenā ziņa ir tā, ka NATO aizsardzības plānos paredzēts aizsargāt Lietuvas stratēģiskos objektus un ka NATO tam piešķirs resursus. (…) Ar tādiem kaimiņiem vienmēr vajag audzēt un vingrināt muskuļus un gatavoties dažādiem scenārijiem,” pēc komitejas sēdes, kurā tika precizēts, kuras Lietuvas kritiski svarīgās infrastruktūras un citus objektus alianse aizsargās, aģentūrai BNS sacīja Kasčūns.

“NATO jaudas tiks aktivizētas, ja būs karastāvoklis,” piebilda Kasčūns, uzsverot, ka aizsardzība tiks īstenota gadījumos, ja tiks novēroti draudi vai ja naidīgas valsts spēki pietuvosies Lietuvas robežai.

Avots: Sargs.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Rambo Tito
Rambo Tito

A kā tad ar ne kvādrātcollu zemes krievam? Tagad jau sanāk, ka infrastruktūru vaktēs, bet pārējo vienkārši savāks krievi.