Liepnieks par to, vai ASV palīdzības pārtraukšana Ukrainai nozīmētu Krievijas uzvaru

Ja apsīks ASV palīdzība, tad situācija karā būs daudz, daudz drūmāka Ukrainai, saka rakstnieks Jurģis Liepnieks un norāda, ka pozīcijas kaujas laukā pat neizmainītu tas, ja Eiropa piešķirtu miljardu miljardus ukraiņiem – viņiem vajag nevis naudu, bet gan munīciju un militārās tehnoloģijas, kas pieejamas Amerikā.

Avots: Jauns.lv sarunu cikls “Lielais jautājums”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Neizbēgami
Neizbēgami

Ekspertu prognozes un politiķu vēlmes neizbēgami tiks konfrontētas ar realitāti. Tad arī redzēsim ekspertu un politiķu vārdu un darbu nozīmi. Kāda tam nozīme ko kurš domāja un gribēja. Karam ir sava pārliecinoša un neapstrīdama loģika.

tējkannas jātnieks
tējkannas jātnieks

Nepiekrītu! To ka būs kādu laiku sarežģītāk, tas noteikti. Varbūt ir vērts papētīt dažādos avotos skaidrotos risinājumus šai situācijai, pie kuriem rietumi (ieskaitot esošo US administrāciju) strādātā. Nesaprotams izrietošais minējums, ka US militārā rūpniecība nav gatava pieņemt citu donoru naudu, bet saprotams, ka tādā gadījumā vairs nebūs iepirkumos 1.roka, tas gan.

Warfare
Warfare

Vai tad ukraina kaut ko vispār ir nopirkusi? Jā, bija gan nesen VIETĒJĀS ziņās par 40.000.000 eiro lādiņu iegādei…. No kuriem neviens ukrainā nenokļuva. Šitā nav viltus ziņa, lasīju Delfos, Tad nu jautājums – vai šie to piķi nospēra uzreiz vai tie šāviņi tika pārdoti ar uzcenojumu tālāk?