Latvijas televīzija demonstrēs BBC filmu, kurā izspēlēts Krievijas iebrukums Latvijā

Latvijas televīzija

Latvijas televīzija 19.februārī plkst.21.15 demonstrēs starptautisku rezonansi izraisījušo BBC veidoto filmu “World War Three: Inside The War Room” (“Trešā pasaules kara komandcentrā”), kurā attēlots Krievijas iebrukums Latvijā.

Latvijas televīzijas pārstāvji uzsver, ka filmā atainotie notikumi skar nacionālās drošības jautājumus, kas ir iekļauti LTV sabiedriskajā pasūtījumā kā viena no prioritātēm – filmā, ņemot vērā šī brīža ģeopolitisko situāciju, ir izspēlēti iespējamie scenāriji, kas varētu notikti Baltijas valstīs Krievijas iebrukuma rezultātā.

Pirms “World War Three: Inside The War Room” tiks piedāvāts “Patiesības stundas” priekšvārds ar žurnālistu Imantu Frederiku Ozolu, kurš uz diskusiju aicinājis politoloģi Ilgu Kreitusi un Ārlietu ministrijas Valsts sekretāru Andreju Pildegoviču.

BBC veidotā filma “World War Three: Inside The War Room” ir izraisījusi plašu starptautisku rezonansi Eiropas politiskajā vidē, sabiedrībā un mediju slejās. Filmas tapšanu ir diktējusi pēdējo gadu ģeopolitiskā situācija, kuras neatņemama sastāvdaļa ir bijusi arī Latvija un Baltijas valstis. BBC šīs filmas sižetā, kurā netiek atspoguļoti reāli notikumi, ir iekļāvusi Latviju.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: BNS

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ramsila
ramsila

cik vajag izdzert vai kadu narkotu lietot ,lai tadu sedevru uznemtu