Latvijas armija reaģē uz draudiem reģionā

Sauszemes spēku kājnieku brigādē un 2.Zemessardzes novadā  notiek neplānota kaujas gatavības pārbaude.

Neplānotās kaujas gatavības pārbaudes laikā Sauszemes spēku kājnieku brigādes vienības veic taktisko maršu uz Latgali, lai pārbaudītu vienību gatavību izvērsties, to savietojamību un spēju veikt noteiktos valsts aizsardzības uzdevumus.

Plānots, ka kaujas gatavības pārbaudes laikā Latgalē tiks pilnveidotas iemaņas patrulēšanā apdzīvotās vietās un ārpus apdzīvotām vietām.

Kaujas gatavības pārbaudes uzdevums ir pārbaudīt un vingrināt ne tikai vienības vadības iemaņas saņemt un dot pavēli, vadīt operāciju un koordinēt uzdevuma izpildi, bet arī pārbaudīt un vingrināt tās apakšvienību spējas veikt izvirzīšanos uz aizsargājamo objektu, izvēršanos un uzdevuma izpildi.

Ministrija atgādina, ka mācību un vingrinājumu laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietosies gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lidos militārās lidmašīnas un helikopteri.

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības apgrūtinājumiem.

Iespēju robežās operatīvā informācija būs pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Nacionālie Bruņotie spēki

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Neris
Neris

Baigi neplānotā pārbaude, jau no rīta visos ziņu portālos bija.