Latvija nav uzaicināta piedalīties sanāksmē Maskavā par Baltijas drošību

par Baltijas drošību

Atšķirībā no citām Baltijas reģiona valstīm Latvija nav uzaicināta piedalīties starptautiskā sanāksmē Maskavā par Baltijas drošību , vēsta rus.lsm.lv, atsaucoties uz Krievijas medijiem.

Krievijas Aizsardzības ministrija Maskavā rīko konferenci, kurā ir uzaicinātas piedalīties NATO dalībvalstis, kā arī neitrālās Zviedrija un Somija. Paredzamas, ka septembrī gaidāmajā ekspertu apspriedē būs sarunas par situāciju Baltijas jūras reģionā un iespējām mazināt spriedzi savstarpējās attiecībās.

Kamēr Latvijas Aizsardzības ministrija uzaicinājumu piedalīties šajās sarunās nav saņēmusi, Lietuva un Igaunija, kas atšķirībā no Latvijas ir uzaicinātas uz sanāksmi, par gaidāmajām sarunām izteikusies ar piesardzīgu optimismu, norādot, ka izvērtēs ielūgumu. Tāpat sanāksmē piedalīsies Polija, kā arī jau minētās Zviedrija un Somija.

Krievijas Aizsardzības ministrija norādījusi, ka sanāksmē notiks saruna par to, kā izvairīties no militāra rakstura incidentiem uz jūras un gaisā, kā arī par to, kā stiprināt Krievijas un pārējo Baltijas reģiona valstu divpusējās attiecības.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
niknais
niknais

Viņi runās ar tiem, kas kaut ko var pateikt un spriest. Šis gājiens izsaka visu.

Uldis
Uldis

Rejošus krančus, kuri slēpjas aiz saimnieka zābaka, nemīl nekur!