Kučinskis: Trīs gadus robežas izbūves darbi bija faktiski apturēti

Kučinskis

Ar būvniekiem vēl jārunā, vai un kā iespējams paātrināt Latvijas austrumu robežas izbūvi, šorīt TV3 izteicās iekšlietu ministrs Māris Kučinskis (AS).

Politiķis atzina, ka Latvijas ārējās robežas kontekstā galvenais ir jautājums, kā varam intensificēt robežas izbūvi, jo darbu temps īsti neapmierina.

Taujāts, kas traucē paātrināt darbus, ministrs klāstīja, ka lielākā daļa lietu pašlaik esot izdarītas, un atkārtoti atsaucās uz to, ka trīs gadus robežas izbūves darbi bija faktiski apturēti. Šobrīd notiek objekta celtniecība, bet “jaudas ir tādas kādas ir”.

Pēc ministra vārdiem, vēl būšot jārunā ar būvnieku, kas ir nepieciešams, lai darbu tempu intensificētu un būvniecība notiktu ātrāk.

Pēdējā laikā publiskajā telpā atkal bieži tiek spriests, ka Latvijai savas drošības stiprināšanai nepieciešams straujāk virzīties ar robežas izbūvi gan ar Baltkrieviju, gan ar Krieviju, jo austrumu robežas nostiprināšanām būtiski atpaliekam no Lietuvas un Polijas.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


20
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Hehe
Hehe

Nav jau tikai būvnieki Latvijā. Ja mūsējie pat nevar teātri laikā uzbūvēt bez izspiešanas, tad ņem leišus vai poļus un mūsējiem ar kāju pa d. Projektu lasīt māk, paņem tulkus un juristus un uz priekšu.

Kāpēc?
Kāpēc?

Man Kučinskis patīk. Viņš jau golubevas laikā teica, kā ir. Kariņam bija viens pīpis. Dīvaini, ka nevienam par novilcināšanu nav jāatbild. Ne Golubevai, ne Kariņam. Beztiesiska valsts.

Kaža
Kaža

Ilgus gadus Latvijas drošību un kārtību uzrauga okupantpartijas pārstāvis.Tas, ka nav tur kārtība,kavējas robežbūves nevienu nesatrauc un netiek saistīts ar uzraugu biogrāfiju,toties Latvijā kolaborantiem tiek celti pieminekļi,nosauktas ielas,ierīkotas slavas istabas,kas atkal izraisa latviešu varā sajūsmu un nedalītu izpratni un atbalstu.Tas,kā tas viss atgādina savdabīgu kolaborantu okupācijas kārtību arī nevienu nesatrauc,kas tikai apstiprina šādas kārtības realitati.

Levits
Levits

Priekš kam Latkrievijai robeža? Latviešu tautas ir mirusi. Jaundzimušajai latkrievu nācijai robežu nevajadzēs. Mes dzivos ar visēm mierā

3D brille
3D brille

Trīs gadus valsts vaŗdā ministrija imitēja demokrājuun za\ļo murgošanu – skaiutīja dabu, vēroja putniņus, meklēja patiesos zemju īpašumus, vērtēja, kur tad vēl ietekme uz vidi, putniņiem, kukainīšu migrācijām utt.- apguva līdzekļus, speitoja un umitēja, un kur tad vel sabiedriskās apspriešana, Delnas imitācijas ieprikumu organizēšanā un kamēr nanv ķepā – turpinājās pētīšana ko gan vēl nedarīja – un tik jauki 3 gadi visas padomes, komisija sun komitejas tika trekni atalgotas par titānisko darbu. Nepaveicās – varēja jau vel gadus 10 tā laiski pofigismā un attālinājumā stutēt virtuālos žogus

Retorisks jautājums
Retorisks jautājums

Vai tam – 3 gadus robežas izbūves darbi tika apturēti- ir arī vārds un uzvārds?

Retoriska atbilde
Retoriska atbilde

Viņu sauc Mūris

izsalkusī mūrniece
izsalkusī mūrniece

Mans ex

Levits
Levits

Jo Latkrievija un Baltkrievija tiks apvienotas. Ir jasna ble ëzeļi, beidzot?

korekcija
korekcija

Latvija tiks apvienota ar tās vēl okupētu daļu — Abrenes pagastu.

Naša Jurmala
Naša Jurmala

Jūrmala jau ir apvienota ar Abreni. Tur vieni abrenieši vien staigā

korekcija
korekcija

Tur tu vari vainot Dombrovski ar savām TUĀm. Tam nav nekāds sakars ar okupēto Abreni. Domā loģiskāk, padomiet.

Padomietis
Padomietis

Vai gadījumā TUA izkārtotājs Vjačeslavs Dombrovskis nebija vienā partijā ar Zatleru un Rinkeviču? Diez vai Rinkevičam prātā Abrenes pievienošana latviešu vēsturiskajām zemēm.

ai ai
ai ai

Jautājums vai tik viņš nav kremļa aģents, līdzīgi saviem priekšgājējiem. Tūlīt vāgnerieši būs LV. Varbūt zemessardzei jāpārņem vara?

murgs ne sapnis
murgs ne sapnis

naktī mierīgi gulēju, redzēju briesmīgu murgu, ka zemessardze kopā ar vagneriešiem iztīra valsti no zagļiem.. No uztraukuma pat pamodos

latiš rinkjavičus s jurmali
latiš rinkjavičus s jurmali

Mūrnieks kalpo sorosam. Viņš nesajēdz, ka soross ir pukina dibenlaizis

ruksis
ruksis

Runāšana — Kučinska specialitāte.

galvas siers
galvas siers

POLIJA NOSTIPRINA AUSTRUMU ROBEŽAS AIZSARDZĪBU, REAĢĒJOT UZ “VAGNER” BANDĪTU PĀRCELŠANOS UZ BALTKRIEVIJU – LV demonstrējot stratēģisko savaldību – “Taujāts, kas traucē paātrināt darbus, ministrs klāstīja, ka lielākā daļa lietu pašlaik esot izdarītas, un atkārtoti atsaucās uz to, ka trīs gadus robežas izbūves darbi bija faktiski apturēti. Šobrīd notiek objekta celtniecība, bet “jaudas ir tādas kādas ir”. Kam šī atbilde – Lukam!? Nu ja, šie abi ar PU – “LV nav gatava aizstāvēties, tad viņiem uzbrukt nebūtu godīgi, lai pabeidz žogu pieņem ekspluātācijā, iztiesājas ar celtniekiem, tad saskaņosim uzbrukuma datumus, uzklausīsim viņu argumentus!”

Ķieģelis
Ķieģelis

Ne jau velti Mūdnieks tiek padxītx vsi jau padzīts. Beidzot kæds to saprata, ka situācija nav normāla. Cerams, būs arī kriminàlprocesi par robežbūves kavēšanu.

Rinka
Rinka

Idb mūrnieks par nodevību pret LV saņems 3zvaigžņu ordeni