Krievijas lidmašīna uzspridzināta ar šo bumbu, apgalvo teroristi

krievijas lidmašīnu uzspridzināja

Krievijas lidmašīna A321 uzspridzināta ar gāzētā dzēriena Schweppes bundžā paslēptu bumbu, apgalvo teroristi. Spridzekli lidmašīnā nogādājuši, izmantojot „caurumu” Šarm eš Šeihas lidostas drošības kontroles sistēmā.

“Islāma valsts” propagandas izdevuma Dabiq jaunākajā numurā, kas izplatīts sociālajos medijos, publicējis attēlu ar dzēriena “Schweppes Gold” skārdeni, kurā esot atradušās sprāgstvielas, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

“Dabiq” vēsta, ka Krievijas lidmašīna tikusi ievietota bumba, jo Maskava septembrī sākusi uzlidojumus Sīrijā. Sākotnēji grupējums gribējis nogāzt lidmašīnu, kas pieder kādai no ASV vadītajā koalīcijā iesaistītajām valstīm.

Kā zināms, 31.oktobrī lidsabiedrībai „Kogalimavia” piederošā Krievijas lidmašīna А321, kas lidoja no Šarm eš Šeihas Ēģiptē uz Sanktpēterburgu, tika notriekta Sīnāja pussalā, Ēģiptē. Bojā aizgāja visi 217 lidmašīnas pasažieri un 7 apkalpes locekļi. Teroristiskā grupējuma „Islāma valsts” Ēģiptes atzars paziņoja, ka Krievijas lidmašīnu Sīnāja pussalā esot notriekuši tā kaujinieki.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar