Kā rīkoties iedzīvotājiem kara gadījumā, būs zināms “kaut kad rudenī”

Atis Pabriks

Aizsardzības ministrijas gatavotās brošūras par rīcību kara gadījumā varētu būt pieejamas rudens sākumā, Latvijas Radio norādīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks („Attīstībai/Par!”).

Paredzēts, ka tiks sagatavoti vairāki simti tūkstošu brošūru, bet aizsardzības ministrs nevarēja nosaukt šī projekta izmaksas, sakot, ka to ietekmēs tipogrāfijas izdevumi.

Pabriks arī skaidroja, ka noteiktais brošūru izdošanas termiņš ir vēlāks, nekā paredzēts, tomēr tas saistīts ar to, ka brošūras izveidē iesaistās arī nevalstiskās organizācijas un iestādes, kas nav saistītas ar Aizsardzības ministriju.

“Mēs esam izveidojuši saturu, notiek satura aprobācija vēl ar ieinteresētajām NVO un dienestiem, kas nav Aizsardzības ministrijas dienesti, proti – glābšanas dienesti, medicīnas dienesti, ugunsdzēsēji, policija. Lielā mērā izdošanas laiku noteiks tas, cik ātri mēs spēsim tos nodrukāt un izplatīt, jo sākotnēji mēs domājām, ka varētu to darīt pa daļām, bet pašlaik tika pieņemts lēmums, ka mums ir jāinformē visa sabiedrība vienlaikus, līdz ar to, es orientētos, ka tas varētu nonākt pie plašās Latvijas sabiedrības agrā rudenī,” stāsta Pabriks.

Un tas laiks, tas arī atbilst sākotnējam plānam?

“Nu, protams, es būtu cerējis tos izdot agrāk, bet reālā situācija liek norādīt uz agru rudeni, tā kā es domāju, ka tas arī ir apmierinoši,” norāda aizsardzības ministrs.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Antūns
Antūns

Vispirms pie Krievijas robežā būs NATO mācības un tad liks vaļā !