Jurašs pieteicies konsultēt Ukrainas teritoriālās aizsardzības spēkus

Juris Jurašs kopā ar Ukrainas Ukrainas Radas deputātu Igoru Vasjuniku

Latvijas 13. Saeimas deputāts Juris Jurašs (Konservatīvie) ir ieradies Ukrainā, lai konsultētu teritoriālās aizsardzības spēkus drošības jautājumos vēsta portāls lviv.ua.

“Es varu apstiprināt, ka viņš ir devies brīvprātīgi aizstāvēt Ukrainas teritoriju un cīnīties pret visas brīvās pasaules okupantiem, tostarp aizstāvēt arī demokrātiju Latvijā,” otrdien norādīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (K).

Bordāns apgalvoja, ka Jurašs šādi nav rīkojies slavas nolūkos vai arī ņemot vērā 14. Saeimas vēlēšanu tuvošanos. “Absolūti viņa privāto un morālo īpašību dēļ pieņemts lēmums,” piebilda Bordāns.

Ņemot vērā drošības apsvērumus, Bordāns nevarēja komentēt, kādas konkrēti funkcijas Jurašam Ukrainā uzticētas un vai viņš pievienojies Ukrainas bruņoto spēku jaundibinātajam Starptautiskajam teritoriālās aizsardzības bataljonam. Tāpat nav zināms, cik ilgi deputāts plāno uzturēties Ukrainā.

Vaicāts par ieroču lietošanas prasmēm, ministrs atbildēja, ka Jurašam ir bijusi ļoti liela pieredze operatīvajā darbā un viņa darbošanās šajā jomā ir publiski redzama CV.

Kā zināms, 24. februārī Krievija pēc tās diktatora Vladimira Putina paziņojuma par “militāro specoperāciju” iebruka Ukrainā, kur sākotnēji triecienus raidīja uz militārās infrastruktūras objektiem, bet vēlāk, sastopoties ar negaidīti sīvu Ukrainas spēku pretošanos, sāka arvien brutālāk bombardēt Ukrainas pilsētas, nogalinot arvien vairāk civiliedzīvotāju, tostarp bērnu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lviv.ua

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


24
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Edgars Nojs
Edgars Nojs

Varētu konsultēt kā pagrabā pratināt krievu karagūstekņus … bijušais kruķis droši ka to lietu pieprot.

AndrisR
AndrisR

Jāpriecājas, ka šis cilvēciņš pamet Latviju.
Jābēdājas, ka šis cilvēciņš dodas uz Ukrainu un nevis Tartariju, jo tagad Ukrainā radīsies grūtības.
Jāpriecājas par Ukrainu, jo šis sīkais cilvēciņš Ukrainai lielu skādi nespēs un nepaspēs nodarīt.
Jābēdājas Latvijai, jo pirms vēlēšanām šis sīkais cilvēciņš atgriezīsies no Ukrainas ar veselu kaudzi selfiju un tēlos varoni.
..un jāatceras, ka šis cilvēciņs uz Ukrainu dodas nevis cīnīties, bet gan konsultēt! Cilvēks, kurš nekad nav karojis, nekad nav bijis armijā, tagad konsultēs varonīgos ukraiņus!?

AndrimR
AndrimR

Laikam jau viņš tev kaut kādā veidā ir izgriezis pogas, kad tik daudz žults ieliki savā vēstījumā. Plašākai publikai nav zināms arī tāds lielais cilvēks AndrisR, kurš citus dēvē par sīkiem cilvēciņiem.

Vārds*
Vārds*

Kuram tad patīk korumpanti, kas publiski apgalvo, ka cīnās pret korupciju???
Putins, piemēram, nevienam nepatīk.

No ierakumiem
No ierakumiem

Potapovas skolnieka parādīšanās kara zonā raisa virkni bažīgu jautājumu.
Bordānieši nesen mēģināja taisīt savu PR izmantojot Astras vārdu. Izskatās pēc kārtējā lētā trika.

Tiem no ierakumiem
Tiem no ierakumiem

Piesakieties paši un tad gudri filozofējiet, kāpēc. Interesanti, kas tie par ierakumiem- no siltiem deķiem aizkrāsnē?

jurels
jurels

Ko viņš var konsultēt? Kā optimizēt līdzekļus.

jurelim
jurelim

O! Ventspils flīžu apjūsmotāji parādījušies pie apvāršņa! Kur tad jūsu patrons? Nav pat izteicis viedokli par karu. Nu jā…

jurels
jurels

A kāds Ventspils zaglim sakars ar šito zagli? Paskaidrosi!

jurelim
jurelim

Nu, Ventspils zaglis un viņa fanu klubiņš jau parasti Jurašam uzbrūk! Tad , acīmredzot, jūs no citas operas.

jurels
jurels

Es Jurašam tak neuzbrūku. ik nevaru saprast kā viens afērists, kas labi te optimizējis naudas un kuram ir super finansiāli veiksmīga sieva, kas darbojas valsts iestādēs, var pakonsultēt karavīriem? Iespējams ka puika seko naudas plūsmai.

Aisbergs
Aisbergs

Juris ir ukrainis.

Barboss
Barboss

Cerēsim, ka viņš nebūs 5. kolonna.

Nepareiza vīzija Barbossam
Nepareiza vīzija Barbossam

5. kolonna jau “karo” Maskavas frontē.

no comments
no comments

Юріс Юраш розуміє, що в цій війні Україна захищає не лише себе, а весь світ. 13 років був головою національного антикорупційного бюро Латвії, реально садив топ-корупціонерів в тому числі посадив на 20 років за корпуцію голову латвійської залізниці. Людина найвищих моральних принципів

Juris Jurašs saprot, ka Ukraina šajā karā aizsargā ne tikai sevi, bet visu pasauli. 13 gadus vadījis Latvijas Nacionālo korupcijas apkarošanas biroju, reāli par korupciju ieslodzījis augstākās korumpētās amatpersonas, tai skaitā Latvijas dzelzceļa vadītāju uz 20 gadiem. Cilvēks ar visaugstākajiem morāles principiem

Kārlis
Kārlis

kuru amatpersonu, konkrēti ? Miniet korupcijas apkarošanas piemērus.

jojo
jojo

Galva jau nu gan Jurašs KNABam nebija, drīzāk kāds cits loceklis, tā ka viņa cīņa pret korupciju pat teorētiski ir stipri pārspīlēta. Praktiski- arī vairāk runas nekā reālo darbu. Tāpēc tagad es arī drīzāk nosvēršos, ka tā ir JKP izmisuma PR kampaņa, jo viņi visās aptaujās uz rudens vēlēšanām ir zem 5%. Bez tam, kāpēc tie (tikai) 3 cilvēki, kuri oficiāli ir lūguši atļauju karot Ukrainā, nav publiskoti, bet Jurašs, kas nav skaidrs, ko darīs un kāpēc brauc, jau taisa pašiņus. Dzīvosim, redzēsim, protams, bet PVN no viņa kā konsultanta ukraiņiem būs nulle. Pēc nedēļas vai divām būs atpakaļ, spraudīs… lasīt vēl »

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Krievija un Ukraina vienmēr ir bijuši divi galvenie mūsu stratēğiskie partneri. Tālāk seko Kazahstāna, Azerbaidžāna un Baltkrievija. Palīdzības sniegšana ir mūsu interesēs

Fokss
Fokss

Lai ieliek pašiņu no Harkivas centrālā laukuma, tad noticēsim

Foksam
Foksam

Neironizē, dīvānā pirdēj!

Fokss
Fokss

Tas ir konkrēts piedāvājums, lai noņemtu populisma plīvuru šai ziņai.

LoL
LoL

Kotlešnieki vēl ņems un noticēs

Vērotājs
Vērotājs

A ko tas īstenībā nozīmē?!?!

Lunis
Lunis

ka drīz vēlēšanas…