Džo Baidens ieradies Kijivā

ASV prezidents Džo Baidens pirmdien ieradies iepriekš neizziņotā vizītē Kijivā, lai tiktos ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski un paustu atbalstu ukraiņiem.

Iepriekš bija izziņota tikai šonedēļ plānotā Baidena vizīte Polijā, bet ASV prezidents pirms tam devies uz Kijivu.

Vizīte gatavota lielā slepenībā, un iepriekš no Vašingtonas izskanējuši apgalvojumi, ka šāds brauciens nav iespējams drošības apsvērumu dēļ. Arī Baidena viesošanās laikā Kijivā skanēja gaisa trauksmes sirēna.

Vizīte gatavota lielā slepenībā un iepriekš no Vašingtonas izskanējuši apgalvojumi, ka šāds brauciens nav iespējams drošības apsvērumu dēļ. Arī Baidena viesošanās laikā Kijivā skanēja gaisa trauksmes sirēna.

Amerikāņu mediji vēsta, ka Baidens ieradies Kijivā ap pulksten 8 pēc vietējā laika, bet drošības apsvērumu dēļ par vizīti publiski tika paziņots pēc vairākām stundām.

Zelenskis vēsta, ka Baidena vizīte ir “ārkārtīgi svarīga atbalsta zīme visiem ukraiņiem”.

Ukrainas prezidenta rezidencē Baidens tikās ar Zelenski un apsolīja, ka ASV turpinās atbalstīt Ukrainu. Viņš paziņoja, ka Ukraina no amerikāņiem saņems arī tāda veida ieročus, kas līdz šim nebija piegādāti. Zelenskis pauda viedokli, ka Baidena vizīte un ASV ieroču piegādes palīdzēs kaldināt Ukrainas uzvaru.

Baidens uzsvēra, ka ASV augstu vērtē Ukrainas tautas spēju pretoties Krievijas agresijai. Viņš atcerējās, kā pirms gada pa tālruni runājis ar Zelenski, kurš vēstīja par Krievijas karaspēka iebrukumu Ukrainā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Petro
Petro

Smieklīga bija sirēnu gaudošana Baidena pastaigas laikā , jo bija jau saņemtas Putina drošības garantijas !

no lāča bēga, uz vilka uzskrēja
no lāča bēga, uz vilka uzskrēja

Tātad Ukraina jau sadalīta, ja jau ar krieviem vienojušies, ka Baidens var droši doties uz Kijevu. Jāatzīst ka skaists gājiens no ASV puses, sakūda Ukrainā revolūciju, uzrīko pilsoņu karu, tas beigās noved pie īsta kara, krievi iekaro Ukrainas austrumus, bet Ukrainas rietumi paši ielien amerikānim rīklē.

Collateral damage
Collateral damage

Varu tikai apsveikt Ukrainu ar jebkaadas identitaates zaudeeshanu. Principaa jau nebija arii daudz,ko zaudeet. Laipni luugti draudziigajaa banaanrepubliku saimee ! :-)

Ha Ha
Ha Ha

Latviski raksta Kijeva ! Mācīsimies latviešu valodu!

Panska Polska
Panska Polska

Un LJVOVA ir LVOVA. Taa ir POLJU pilseeta, nelikumiigi pievienota PSRS. Ar kaut kaadu ukrainu tai nav nekaada sakara. Tos tur savulaik polji sakaava, vai ne? Palasiet veestures lieciibas. Slava Polijai!

Pērkons
Pērkons

Tad jau ASV Air foce ir virs Ukrainas.

Protams
Protams

Ar Putina drošības garantiju .