Bēgļu seksuālie uzbrukumi sievietēm Vācijā raisījuši protestu vētru

bēgļu seksuālie uzbrukumi Vācijā

Tikko valstī uzņemto bēgļu  seksuālie uzbrukumi sievietēm Jaungada naktī šokējuši sabiedrību. Simtiem cilvēku otrdienas vakarā bija pulcējušies Ķelnē pie katedrāles, lai protestētu pret imigrantu ņirgāšanos par sievietēm un vardarbību, vēsta BBC.

Daudziem rokās bija plakāti, kuros no Vācijas kancleres Angelas Merkeles prasīta tūlītēja pretreakcija.

Merkele jau iepriekš paudusi savu sašutumu par šiem uzbrukumiem un uzsvērusi, ka jādara viss iespējamais, lai atrastu vainīgos.

Daudzām sievietēm rokās bija plakāti ar uzrakstiem «Merkeles kundze, kur jūs esat? Ko jūs sakāt? Tas mūs uztrauc!»

Ķelnes policijas priekšnieks Volfgangs Albers norādījis, ka pagaidām nav aizturēto un aizdomās turamo.

«Viss, ko mēs zinām – policija notikuma vietā konstatēja, ka uzbrucēji ir pārsvarā jaunieši vecumā no 18 līdz 35 gadiem no arābu un Ziemeļāfrikas valstīm.

Notikušais raisa bažas par februārī gaidāmajiem karnevāla pasākumiem Ķelnē, kad ielās atkal pulcēsies tūkstošiem cilvēku.

puaro.lv jau informēja, aizgājušā gada 31.decembrī tikko uzņemtie bēgļi sarīkoja barbariskas vardarbības un ņirgāšanās nakti Vācijā.

Policija saņēmusi vismaz 90 sūdzības par seksuāliem uzbrukumiem un vienu izvarošanas gadījumu. Pēc upuru teiktā, uzbrucēji bijušas no, iespējams, tikko valstī uzņemto bēgļu aptuveni 1000 vīriešu lielas grupas, kas atradās pie galvenās dzelzceļa stacijas un izskatījušies «arābu vai Ziemeļāfrikas izcelsmes». Vīrieši no bēgļu bara, kas darbojušies līdz pieciem cilvēkiem lielās grupās, sievietes ielenkuši, tām seksuāli uzbrukuši un aplaupījuši. Policija pieļauj, ka šie uzbrukumi bijuši organizēti.

Arī Hamburgas policija ziņojusi par līdzīgiem uzbrukumiem, kas Vecgada vakarā notikuši slavenajā Sanktpauli kvartālā, un viens no kārtības sargiem atzinis, ka tā esot tikai aisberga virsotne. Par dažiem līdzīgiem uzbrukumiem saņemtas ziņas arī no Štutgartes.

.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: BBC

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
analizators
analizators

Nu, ko tagad teiks velkomētāji? Kā citos medijos tagad lokās, kā zuši uz pannas, lai attaisnotu savu tuvredzīgo viedokli, cenšas neredzēt acīmredzamo un kunkstēt, ka nekas vēl nav pierādīts. Ai cik grūti atzīt savu tuvredzību un nespēju analizēt, un šī nespēja atzīt savu pārrēķināšanos vēl vairāk mazina manu cieņu pret šiem pseidointelektuāļiem ar zemu intelekta līmeni.