Vīrietis zaudē 63 kg liekā svara, piedaloties on-line spēlē

Trevors Klanns (Trevor Clunn) no Kanādas zaudējis 63 kilogramu liekā svara, gada laikā nosoļojot 1864 kilometrus, jo piedalījās tiešsaistes spēlē Ingress. Par to viņš pavēstījis savā sociālā tīkla Google+ lapā.

 

ingress02

 

Kanādietis no sirds pateicies spēles izstrādātājiem par sportiskās formas atgūšanu, kas notikusi pateicoties viņu radītajam produktam.

Savukārt tiešsaistes spēles Ingress izveidotāji spēlētāju apsveikuši ar tik brīnumainām pārvērtībām un pavēstījuši par priecīgo notikumu savā mājas lapā, iedvesmojot un motivējot arī citus spēles dalībniekus.

Ingress ir tiešsaistes spēle brīvā dabā, kurā, izmantojot virtuālu vidi, notiek cīņa starp divām frakcijām – “Enlightened” un “Resistance”.

Spēles leģenda vēsta, ka zemi savā varā cenšas pārņemt citplanētiešu rase, kura caur “Enlightened” cenšas iemājot cilvēces attīstībā gadu simtiem. Viņiem pretojas “Resistance”, kuri uzskata, ka tādā veidā tiks zaudēta personības individualitāte, tādēļ pastāv uz humānismu.

Spēles gaitā dalībnieki būvē portālus reālās vides vietās, piemēram, pie skulptūrām, vēsturiskām celtnēm, pieminekļiem utt. Lai uzceltu portālu, nepieciešams izmantot rezonatorus. Frakciju īpatsvaru pasaulē mēra izmantojot prāta vienības (MU), kuras veidojas starp trīs savas frakcijas portāliem, izveidojot trijstūrveida lauku. Spēles mērķis – savas frakcijas pārvaldībā iegūt pēc iespējas vairāk portālu un teritoriju.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar