Vāvere piedzeras un izdemolē privātklubu

vāvere piedzeras

Vāvere, iekļuvusi kāda privātā kluba teritorijā Lielbritānijā un atgriezusi krānu alus muciņai, nodegustēja dzērienu, apreiba un sarīkoja grautiņu.

Tāpat kā citi grauzēji, arī vāveres bieži mēdz sagādāt raizes cilvēkiem. Visbiežāk tās pārgrauž elektrības vadus, kā rezultātā tiek traucēta elektropiegāde.

Kā vāverei izdevās iekļūt privātā kluba „Honeybourne Railway” teritorijā Ivšemā Lielbritānijas rietumos, nav zināms. Postažu atklāja tikai svētdien, 12.jūlijā, no rīta. Ieejot izdemolētajā telpā, kluba saimnieku pirmā doma bijusi: „Esam aplaupīti”.

Pa visu telpu bijušas izsvaidītas pudeles un glāzes – gan veselas, gan sadauzītas. Uz grīdas mētājušās naudas zīmes; daudzas no tām – bojātas. Un viss apliets ar alu. Vēlāk atmaskots arī haosa radītājs: no čipsu kastes izstreipuļojusi vāvere. Nodarītie zaudējumi tiek lēsti apmēram 300 britu mārciņu (430 eiro) apmērā.

Dabā vāveres mēdz apreibināties, ēdot rūgt sākušus augus. Arī tad kuplastu uzvedība kļūst neadekvāta un pārvietošanās apgrūtināta.

Acīmredzot tas pats noticis arī ar šo britu vāveri — grautiņš tāpēc, ka dzīvniekam zudusi koordinācija.

Piedzērušos vāveri ieraudzījis 62 gadus vecais kluba sekretārs Sems Boutlers. Diemžēl viņš nav nofilmējis „nozieguma vietu”, taču viņam izdevās vāveri iedzīt spainī un iznest no kluba, lai palaistu brīvībā.

 

Avots: National Geographic

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar