Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka eksistē “pasaules valdība”

manipulators

Vai pastāv Pasaules valdība – t.i. kāda slepena organizāciju vai cilvēku grupa, kurai ir ietekme uz visiem pasaules procesiem, kura kontrolē daudzu pasaules valstu valdību darbu?

Vairāk nekā puse jeb 53% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pasaulē pastāv kāda slepena organizācija vai cilvēku grupa, kurai ir ietekme uz visiem pasaules procesiem un kura kontrolē daudzu valstu valdību darbu, liecina pētījumu centra SKDS aptauja.

27% respondentu norādījuši, ka šāda slepena organizācija vai cilvēku grupa nepastāv, bet 20% norādījuši, ka uz šo jautājumu ir grūti atbildēt.

SKDS aptauja veikta septembrī un tās laikā aptaujāti 1005 respondents.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jenotība
Jenotība

Gan jau vairāk kā puse ir bijuši vienotības vēlētāji. Jo kaut kā jau nozombētajā prātā jāizskaidro, kāpēc Latvijā tāda inflācija, kāpēc valstij aug parādi un iedzīvotāji mūk prom, un ar šausmām gaida ziemu. Tad vismaz ir izskaidrojums, vainīgi kaut kādi svešie – pasaules valdība, nevis pašu balsojums vēlēšanās un partija par ko ir nobalsojuši, un tās nekompetence, bezgalīgā alkatība un riešana uz kaimiņvalstīm, un mēteļa malu un piedurkņu bučošana visādiem eirokomisāriem.

No Malas
No Malas

Interesanti par ko un ar ko sarunāja prezidenti Davosā?

Stienis
Stienis

Un kā jums šķiet, no kurienes nāk viedās Kariņa idejas veidot atsevišķu vides ministriju vai arī, piemēram, viņa pēkšņās simpātijas pret pretīgi slimajām “progresīvo” idejām par bērnu kastrāciju dzimumu iecietības vārdā?

ļeņins
ļeņins

No marksistiem (progresīvajiem). Bet Progresīvie = Rietumu banka = Krievija. Un Masakavā neatrodas pasaules valdība. Ja nu vienīgi – veļu paaaules valdība.

Gada glezna
Gada glezna

Tas, ka dažnedažādi konglomerāti dancina valstu valdības, nav nekāds noslēpums.
Taču klasiskā nozīmē tā nav stabila un vienota valdība bez iekšējām pretrunām, citādi Ķīna nesāktu diktēt noteikumus.

Moses
Moses

Vispaar jau te buutu jaarunaa par tautu, nevis Personu Grupu…. Un visi tak zin, par kuru runa. ;-)

progresīvie deģenerāti
progresīvie deģenerāti

Šādas aptaujas iedzīvotājus sagaida visus nākamos četrus gadus. Lai stulbie vēlētāji nesajēgtu, kas notiek viņiem degungalā. Hā

Slota - Rozentāle
Slota - Rozentāle

Kurš pasūtīja šo aptauju? Un priekš kam?

Daunis Pauļuts
Daunis Pauļuts

Tie jau droši vien plakanzemji antivakseri. 27% veselu cilvēku. Tik pat cik to, kuri vakcinējušies četras reizes. Mēs esam anunaki civilizācija. Nevis kaut kādi homo sapiens.

Derdz
Derdz

Bet kurš tad negrib būt slepens un ietekmīgs un bagāts, ka visi klausa, ir ļoti bagāti un bagāti, bet bagātie grib kļūt par ļoti bagātiem, bet ļoti bagātie negrib ka bagātie ieņem viņu vietu, un te arī tā cīņa notiek, kas atainots, biznesa, politika, utt, vai tad slikti savu biznesu bagatu nodot berniem un bērni bērniem, utt, kuri paliek bagāti un grib būt ļoti bagātiem, bet kuri ir ļoti bagāti.. Varbūt simtiem gadu speej savas dzimtas bagātības saglabāt un vairot

šmeklons
šmeklons

Aptauja tika veikta Saeimā. Un koalīcija vienbalsīgi teica, ka viņi visi ir zem Sorosa.

"pasaules valdība"
"pasaules valdība"

Viņi tajā Saeimā nepaspēja saskaņot savu atbildi ar Briseli un Eiropas komisiju. Ja paspētu konsultēties, tad teiktu ka nav tādas pasaules valdības, ka viņi ir ievēlēta likumīga, neatkarīga vara, un pēc Briseles stabules neizpilda dotos norādījumus un Eiropas komisijas regulas. Bet ja man būtu jaatbild, tad Es teiktu ka pasaulē ir vairākas konkurējošas varas (piem. ASV, Ķīna, Krievija, Indija). ES atrodas ASV karabāzes un karavīri, tāpēc te viss notiek kā ASV vēlas, piem. Francija vai Vācija nevar izdomāt iet karot kaut kur arābu valstīs, lai būtu lēta nafta, jo tur jau ASV ir priekšā. Tas pats tagad Ukrainā, faktiski Ukraina… lasīt vēl »

Eiropas Komisija Briselē
Eiropas Komisija Briselē

Ja jums uz ielas uzdod jautājumu “Vai pastāv Eiropas valdība?”. Atbildiet “Nē”. Jo mūsu nav.

Debīls Levits
Debīls Levits

Es esmu pasaules valdnieks!

levita pautlaizis kariņš
levita pautlaizis kariņš

Jā! Mans pavēlnieks.