Prinss pirms nāves pavadījis nomodā sešas diennaktis

Prinss pirms nāves

Prinss pirms nāves strādājis sešas diennaktis bez gulēšanas, faniem atklājis mūziķa svainis Maurīss Filips (Maurice Phillips).

Līdz pilnam autopsijas ziņojumam par popmūzikas ikonas nāves iemesliem vēl jāpagaida, taču viena pēc otras klajā nāk jaunas ziņas par mūziķa veselības stāvokli dažas dienas pirms nāves, raksta Mirror.co.uk.

Filips, kas ir precējies ar Prinsa māsu Taiku Nelsonu (Tyke Nelson), faniem pie mūziķa mājām teicis: “Viņš strādāja 154 stundas pēc kārtas. Es biju ar viņu kopā pagājušajā nedēļā. Viņš bija labs svainis.”

Prinss pirms nāves piecas dienas Mineapolisā apmeklējis mūzikas ierakstu veikalu. Arī tā darbinieki ievērojuši, ka mūziķis neesot bijis savā “labākajā formā”.

Viens no strādājošajiem teicis, ka Prinss veikalu apmeklējis dienu pēc tam, kad privātā lidmašīna veica piespiedu nosēšanos, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību.

Pagaidām vēl nav pilnībā atklāts Prinsa iespējamais nāves cēlonis, taču zināms, ka tā nav bijusi ne fiziska trauma, ne pašnāvība. Līdz pilnam autopsijas ziņojumam jāgaida vēl vairākas nedēļas.

Kā jau vēstījām, Prinss ceturtdien, 21.aprīlī tika atrasts bez samaņas savas mājas liftā Minesotā un apmēram pusstundu vēlāk tika atzīts par mirušu.

Nedēļu pirms nāves Prinsa privātā lidmašīna veica piespiedu nosēšanos Ilinoisas štata Molinas pilsētā, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību. Tika paziņots, ka mūziķim medicīniskā palīdzība bija nepieciešama gripai līdzīgu simptomu dēļ, bet neoficiāli plašsaziņas līdzekļi vēstī, ka Prinsam tika sniegta medicīniskā palīdzība narkotikas, iespējams, uz opiātu bāzes veidota pretsāpju līdzekļa, pārdozēšanas dēļ. Nāves brīdī Prinss īpašumā bijis viens.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Mirror.co.uk

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar