Prinsa nāve un dzīves pēdējās dienas: pirmās detaļas par notikušo traģēdiju

Prinsa nāve

Kamēr Prinsa nāve nav pilnībā izmeklēta un tās iemesls vēl nav oficiāli noskaidrots, dziedātāja paziņas un aculiecinieki preses pārstāvjiem pastāstījuši par mūziķa dzīves pēdējās dienās novēroto, bet policijas darbinieki – par nāves apstākļiem.

Kā jau vēstījām, Prinss bez dzīvības pazīmēm tika atrasts skaņu ierakstu studijā savā muižā Paisley Park Šanhasenā (Chanhassen), Minesotā.

Vietējā policija nākusi klajā ar paziņojumu, kurā izklāstītas pirmās detaļas par notikušo traģēdiju.

“21.aprīlī, apmēram plkst. 9.43, policijas patruļa ieradās izsaukuma vietā – skaņu ieraksta studijā Paisley Park Šanhassenā. Policisti un mediķi ieraudzīja liftā gulošu vīrieti bez redzamām dzīvības pazīmēm. Veicot pirmās palīdzības pasākumus, atgriezt vīrieti pie samaņas neizdevās. Tika konstatēts, ka nāve iestājusies pl.10.07 no rīta. Tika noskaidrota mirušā personība – tas bija Šanhassenā dzīvojušais 57 gadus vecais Prinss Rodžers Nelsons. Notiek izmeklēšana, lai konstatētu nāves cēloni.”

 

Prinsa nāve
Viss, kas zināms par Prinsa veselības stāvokli viņa dzīves pēdējos mēnešos, ir tas, ka mūziķis sirga ar gripu, kuras dēļ viņam aprīļa sākumā nācās atcelt divus koncertus. Pagājušo piektdien, 16.aprīlī, dziedātājs sajutās ļoti slikti brīdī, kad privātajā lidmašīnā atgriezās no koncerta Atlantā. Acīmredzot Prinsa pašsajūta tobrīd bija patiešām ļoti slikta, jo līdz galamērķim bija atlicis lidot mazāk par 50 minūtēm. Privātā lidmašīna veica piespiedu nosēšanos Ilinoisas štata Molainas pilsētā, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību.

“Daudzi avoti Molainā mums stāsta, ka Prinss tika aizvests uz slimnīcu un ārsti izdarījuši viņam “drošu injekciju” … kāda parasti tiek pielietota, lai neitralizētu opiātu radītas sekas,” raksta TMZ, un citē vārdā nenosaukta avota teikto, ka mediķi ieteikuši mūziķim uzturēties slimnīcā 24 stundas, tomēr viņš jau pēc trim stundām nolēmis to pamest, jo viņam nebija nodrošināta privāta palāta. “Mēs zinām, ka varas iestādes Minesotā mēģina saņemt no Molainas slimnīcas dokumentus, kas palīdzētu noteikt mūziķa nāves cēloni,” raksta TMZ.

Cita versija vēsta, ka 16.aprīlī Prinsa lidmašīna veica piespiedu nosēšanos pēc tam, kad dziedātājs pagājušās nedēļas ceturtdienā Atlantā bija sniedzis koncertu par spīti sliktai pašsajūtai, ko izraisījusi gripa. Lidojumā pēc koncerta viņam palicis sliktāk, tāpēc lidmašīna veikusi piespiedu nosēšanos un Prinss ticis nogādāts slimnīcā Ilinoisas štatā..

Kāds slimnīcas darbinieks preses pārstāvjiem pastāstījis, ka Prinsam konstatēta „organisma atūdeņošanās”. Pagājušo piektdien dziedātājs no slimnīcas izrakstīts, tomēr, kā stāsta liecinieki, dziedātājs izskatījies nevesels un bijis skaidrs, ka ar atļaušanu doties mājās mediķi pasteigušies.

 

Prinsa nāve

 

Kā teicis dziedātāja bērnības draugs un bijušais kolēģis Andrē Simone, pēc šī atgadījuma pagājušajā nedēļas nogalē viņš sarakstījies ar Prinsu, kurš pavēstījis, ka jūtoties normāli:

“Viņš rakstīja, ka ar viņu viss esot kārtībā, un apsolīja, ka mēs tiksimies, kad viņš nākamreiz atbrauks uz Losandželosu. Es jūtos pilnībā iztukšos un nespēju noticēt tam, kas noticis. Tā ir šausmīga traģēdija.”

Tajās pašās brīvdienās, starp citu, Prinss apmeklēja ballīti vienā no pilsētas naktsklubiem: viņš nedziedāja, bet no skatuves uzrunāja publiku, kas pārdzīvoja par viņa veselības stāvokli, mierināja fanus, aicinādams „velti netērēt savas lūgšanas”. Nākamajā dienā Prinss tika manīts vizināmies ar velosipēdu rajonā, kurā dzīvoja.

Kaut gan mūziķis par savu pašsajūtu nesūdzējās ne draugam, ne sava talanta pielūdzējiem, pēc visa spriežot, ar veselību pēdējā laikā viņam bijušas lielas problēmas. Prinsa kaimiņi stāsta, ka pēdējās nedēļas laikā viņu četras reizes manījuši tuvējā aptiekā. Beidzamo reizi Prinss tur redzēts īsi pirms savas nāves. Kā stāsta aculiecinieki, mūziķis izskatījies „novārdzis un pārlieku nervozs”.

 

Prinsa nāve

 

Prinsa bijusī sieva Manuela Testolini, kas šobrīd ir precējusies ar dziedātāju Eriku Benetu, sava bijušā vīra nāvi nekomentē, uz visiem preses pārstāvju jautājumiem atbildot tikai, ka jūtas šokēta:

“Nē, ar mani nekas nav kārtībā,”- teikusi Prinsa bijusī dzīvesbiedre, ar kuru viņš bija precējies laika periodā no 2001.līdz 2006.gadam.

 

Avoti:  TMZ ;  Star Tribune

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar