“Pink Floyd” laiž klajā dziesmu Ukrainas atbalstam

pink floyd

Angļu rokgrupa “Pink Floyd” pēc gandrīz 30 gadu pārtraukuma izlaidusi jaunu dziesmu, lai vāktu līdzekļus Ukrainas atbalstam.

Kompozīcijā “Hey Hey Rise Up” muzicē “Pink Floyd” dalībnieki Deivids Gilmors un Niks Meisons, tajā dzirdams arī ukraiņu rokgrupas “BoomBox” dziedātājs Andrijs Hlivņuks.

Kompozīcijā iekļauta patriotiska ukraiņu dziesma Hlivņuka izpildījumā no klipa, ko dziedātājs ierakstījis pie Kijivas Svētās Sofijas katedrāles un ievietojis sociālajos medijos.

Hlivņuka video bija “jaudīgs mirklis, kas manī radīja vēlmi izteikt to mūzikā”, sacīja Gilmors, kas 2015.gadā Londonā uzstājās kopā ar “BoomBox”.

Kad Krievija iebruka Ukrainā, Hlivņuks pārtrauca turneju ASV, atgriezās Ukrainā un pievienojās teritoriālās aizsardzības vienībai.

Gilmors runājis ar Hlivņuku, kas guvis šrapneļa radītu savainojumu un šobrīd atlabst slimnīcā.

“Es telefonā nospēlēju viņam nedaudz no šīs dziesmas, un viņš deva man savu svētību. Mēs abi ceram, ka varēsim nākotnē kaut ko darīt kopā klātienē,” sacīja Gilmors.

Dziesma tiek klajā laista piektdien, un visi iegūtie līdzekļi tiks nodoti Ukrainas Humānās palīdzības fondam.

“Pink Floyd” dibināta sešdesmito gadu vidū, bet grupas pēdējais albums “The Division Bell” tika izdots 1994.gadā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar