Parīzē notiek referendums par īres skrejriteņu aizliegšanu

Parīzē notiek referendums par īres elektrisko skrejriteņu aizliegšanu. Ja iedzīvotāji atbalstīs šo soli, tad Francijas galvaspilsēta kļūs par pirmo metropoli pasaulē, kur tiks ieviests šāds aizliegums, vēsta TV3 Ziņas. 

Pirms aptuveni pieciem gadiem Parīze bija viena no pirmajām pasaules lielpilsētām, kur tika ieviesti elektriskie skrejriteņi.

Gājēji joprojām sūdzas par pārgalvīgiem skrejriteņu braucējiem, bet ārsti norāda uz daudzām traumām, ko viņi ikdienā ārstē. Turklāt šos skrejriteņus var izmantot bērni no 12 gadu vecuma.

Tādēļ Parīzes pilsētas vadītāja Anna Idalgo šī gada janvārī izsludināja referendumu, lai atrisinātu jautājumu par īres skrejriteņu turpmāko likteni, norāda Latvijas Radio. 

Francijas transporta ministrs Klemāns Bons prognozēja, ka referendumā vairākums parīziešu nobalsos par skrejriteņu aizliegšanu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar