Modele: Es nekaunos par savu celulītu, un arī jums tas nav jādara!

modele

Plus Size modeli Ešliju Grēmu pazīst visā pasaulē. Un ne tikai viņas demonstrēto apģērbu dēļ. Ešlija ar savu piemēru iedvesmo sievietes nekaunēties no saviem apaļumiem, tajā skaitā no plaši izplatītā sieviešu bieda celulīta.

modele

Ešlija Grēma nebīstas izrādīt savu ķermeni. Tas neatbilst tā dēvētajiem skaistuma standartiem, kas dzen kompleksos miljoniem sieviešu.

modele

Nesen Maiami notika Ešlijas fotosesija jaunajai Swimsuits For All peldkostīmu kolekcijai. Modele bija tērpusies peldkostīmā un pozēja okeāna krastā, kā arī uz ūdensmotocikla.

modele

Attēli žurnālā tiks retušēti. Taču pati modele it nemaz nekautrējas un ar labpatiku izrāda savu ķermeni tādu, kāds tas ir. Pavisam nesen viņa sociālajos tīklos saviem sekotājiem par prieku publicēja fotogrāfijas, kurās skaidri saskatāms celulīts uz viņas kājām un brangā dibena. Ešlija publicē šādas fotogrāfijas jau ne reizi vien.

modele

“Es nodarbojos ar sportu, ēdu veselīgu pārtiku un mīlu savu ķermeni. Vai man būtu jākaunas par divām trim celulīta rieviņām? Un arī jums tas nav jādara!” — bildes komentēja Ešlija.

modele

Dāmas, jūs esat skaistas tādas, kādas esat! Un vēl daiļākas jūs padara dzīvesprieka starojums jūsu acīs!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar