Mierīgi, dāmas – celulīts ir modē

celutīts

Īstu vētru sacēlis brazīliešu dziedātājas Anittas jaunais videoklips “Vai Malandra”, kurā daiļā būtne atklāj to, no kā lielākā daļa sieviešu kaunas. Dziedātāja bez kautrēšanās ļāvusi aplūkot savu celulītu. Šāda atklātība un vispārpieņemtā sievietes ideāla tik klaja zaimošana radījusi interneta sabiedrības šķelšanos un kaismīgus strīdus.

”Es vēlējos, lai ikviens saprot, ka skatuves mākslinieki ir dzīvi cilvēki. Es esmu tāda pati sieviete kā ikviena cita, un es atteicos izmantot ”Photoshop”, lai likvidētu celulītu,” paziņojusi dziedātāja. Viņa negrasās slēpt to, kas ir katrai sievietei. Tā savu “neiedomājamo” atklātību pamatojusi divdesmit četrus gadus vecā dziedātāja.

”Es speciāli palūdzu, lai mans dibens netiktu retušēts,”paziņoja Anitta.

Kamēr vieni jūsmo par pievilcīgās dziedātājas atklātību un drosmi lauzt stereotipus, citi ir pamatīgi vīlušies. Kā zināms, brazīliešu sieviešu dupšiem ir daudz pielūdzēju, kuri uzskata tos par ļoti iekārojamiem un ar teju ideālākajām formām pasaulē.

Šī atklātība acīmredzami ir attiecīgi novērtēta: klips kopš tā pirmizrādes decembra beigās “YouTube” sasniedzis vairāk nekā 95 miljonu skatījumu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar