Meriona Kotijāra paziņo, ka gaida bērnu

Franču aktrise Meriona Kotijāra, kura tiek minēta kā Holivudas zvaigžņu pāra Andželīnas Džolijas un Breda Pita šķiršanās iespējamā vaininiece, paziņojusi, ka gaida bērnu.

Meriona Kotijāra sociālajā vietnē “Instagram” publicējusi ziņu, noraidot baumas par attiecībām ar aktieri Bredu Pitu.

“Šī būs mana pirmā un vienīgā reakcija uz vētrainajām ziņām, kas parādījās pirms 24 stundām, un kurās es esmu iesaistīta,” raksta Kotijāra.

Franču aktrise uzsver, ka pirms daudziem gadiem esot satikusi savas dzīves īsto vīrieti, kas ir viņas dēla tēvs un būs tētis vēl vienam mazulim. Kotijāra paziņo, ka šobrīd ir sava otrā bērniņa gaidībās.

“Viņš ir mana mīlestība, mans labākais draugs un vienīgais, kurš man vajadzīgs,” raksta Meriona.

Meriona Kotijāra

Meriona Kotijāra

Tāpat aktrise novēl Andželīnai un Bredam rast mieru šajā haosā.

Kā zināms, ka plašsaziņas līdzekļi izplatīja vēsti, ka amerikāņu aktierim Bredam Pitam un Merionai Kotijārai ir kaislīga mīlas dēka, kas ir iemesls tam, kāpēc Andželīna Džolija iesniedza laulības šķiršanas pieteikumu. Pits un Kotijāra kopā strādā filmas “Allied” uzņemšanas laukumā. Kā raksta mediji, arī ārpus darba abi daudz laika pavada viens otra sabiedrībā.  Andželīna Džolija tāpēc bijusi ļoti greizsirdīga, turklāt nolīgusi pat privātdetektīvu, kas apstiprinājis viņas aizdomas, ka Breds viņu krāpj.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily Mail

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar