Meriona Kotijāra – sieviete, kuru vaino Andželīnas un Breda Pita laulības izjaukšanā

Meriona Kotijāra

Pasauli pāršalkusi šokējoša ziņa: Holivudas zvaigžņu pāris Andželīna Džolija un Breds Pits gatavojas šķirt savu laulību. Kā ģimenes izjaucēja arvien biežāk tiek minēta franču aktrise Meriona Kotijāra.

Baumas par to, ka Breds Pits uzsācis kaislīgu mīlas dēku ar savu filmēšanās partneri Merionu Kotijāru, izskanēja jau vasarā.  Franču aktrise un Holivudas seksa simbols spēlē mīlnieku pāri spiegu trillerī „Allied”. Filmas pirmizrāde paredzēta 2017.gadā.

Meriona Kotijāra

Tieši Meriona Kotijāra (Marion Cotillard)– sieviete ar burvīgo acu skatienu un eņģelim līdzīgo ārieni – šobrīd tiek uzskatīta teju par galveno Andželīnas Džolijas un Breda Pita šķiršanās iemesls.  Un kaut gan Andželīnas advokāti atkal un atkal uzsver: viena no spilgtākā Holivudas aktieru pāra laulības šķiršanā  nav iesaistīta neviena „trešā persona”, daudzi ir pārliecināti  – iemesls ir Pita sānsoļi. Pāris stundu pēc tam, kad atklātībā nāca fakts, ka Andželīna Džolija iesniegusi laulības šķiršanas pieteikumu, Merionai Kotijārai tuvu stāvoši avoti pastāstīja par aktrises reakciju uz to.

Mariona Kotijāra

Pēc francūzietes Parīzes paziņu teiktā, Merionu „dziļi skumdināja pati ziņa par šķiršanos, kā arī tas, ka tajā tiek vainota viņa”. Četrdesmitgadīgajai franču kinoaktrisei skandāls ir absolūti nelaikā: kopš 2007.gada Meriona dzīvo civillaulībā ar slaveno aktieri un režisoru Gijomu Kanē (attēlā augstāk). Pāris audzina piecgadīgu dēlu Marselu.

– Meriona un Gijoms kopā ir absolūti laimīgi. Visas šīs tenkas par to, ka viņai ir bijusi mīlas dēka ar Bredu Pitu, ir pilnīgi nepamatotas un skumdina, – apgalvo informācijas avots. – Viņa tā nedarītu.

Meriona Kotijāra

Visi kā viens, kam filmēšanas laukumā nācies strādāt kopā ar Kotijāru , apgalvo, ka viņa ir „pats jaukākais cilvēks pasaulē”. Tostarp jau augustā žurnāls People vēstīja, ka Breds Pits un Kotijāra filmējoties ir ļoti satuvinājušies un pavada daudz laika viens otra sabiedrībā arī ārpus darba.

– Viņi daudz mēģina pirms filmēšanās, un skrupulozi iedziļinās atveidojamo tēlu raksturā gan divatā, gan režisora Roberta Zameikisa vadībā,- žurnālam People stāstīja aktrisei pietuvināta persona.

Šķiet, ka Andželīna Džolija bija vienīgais cilvēks, kuru Meriona darīja uzmanīgu. Kā izdevumam Daily Mail atklājuši filmas „Allied” uzņemšanas grupas dalībnieki, Andželīna bijusi neprātīgi greizsirdīga uz Marionu. Tik ļoti greizsirdīga, ka uzņemšanas laukumā ar franču aktrisi pat atteikusies sarunāties.

– Mariona bija neizpratnē, – stāsta avoti, – Viņa tik ļoti vēlējās aprunāties ar Džoliju – jo viņa taču ir patiešām lieliska, ANO Labās gribas vēstnese un tā tālāk. Bet Andželīna viņu vienkārši ignorēja.

Tostarp tie paši avoti no filmēšanas grupas uzsver, ka neesot nekāda iemesla, kāpēc Džolijai vajadzētu būt greizsirdīgai uz Kotijāru: nekādas mīlas dēkas starp viņas vīru un Merionu neesot. Un nekad neesot bijis.

Kā otrdien vēstīja izklaides nozares medijs TMZ, Džolija pirmdien iesniegusi laulības šķiršanas prasību, kā iemeslu minot nesamierināmas domstarpības ar Pitu.

TMZ ziņoja, ka, spriežot pēc dokumentiem, pāris pašķīries jau 15. septembrī. Džolija gatavojas cīnīties par aizbildniecību pār sešiem bērniem – trim pāra un trim adoptētajiem.

Džolija un Pits apprecējās 2014. gadā, bet kopā bija jau kopš 2004.gada.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Pēc ārzemju preses materiāliem

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar