Meitene notievē par 63 kg pēc tam, kad no viņas svara salūst soliņš

Notievē un liec brīnīties saviem draugiem, tāpat kā to izdarīja 22 gadus vecā pārdevēja Aleksandra Kollinga (Alexandra Collings) – viņa pārsteigusi savus tuviniekus ar ekstrēmām ķermeņa pārvērtībām – ieturot stingru treniņu un ēšanas režīmu, meitene  atbrīvojās vairāk nekā no 60 kilogramiem. Uz radikālajām dzīvesveida pārmaiņām viņu pamudināja kāds savdabīgs notikums.

Izrādās, zaudēt svaru Aleksandra apņēmās uzreiz pēc tam, kad no viņas smaguma salūza dārza soliņš, uz kura vēlējās apsēsties viņa un…jaunais puisis! Jauniete todien bija apņēmusies iepazīstināt viņu ar savu mammu.

notievē par 63 kg

„Es jau tā biju ļoti uztraukusies, jo viņš bija pirmais puisis, ko vēlējos iepazīstināt ar savu mammu,” atklāj Aleksandra. „Tā kā viņa tobrīd bija izgājusi, devāmies laiku pakavēt dārzā. Sadevušies rokās, devāmies turp, un tad es nolēmu apsēsties. Atskanēja skaļš krakšķis, un jau nākamajā brīdī es atrados augšpēdus uz zemes.”

„No kauna kļuvu sarkana kā biete. Guvu nobrāzumus, tomēr visvairāk bija aizskarts mans lepnums,” atceras meitene, kura uzreiz pēc negadījuma pievienojās svara vērotājiem. Tāpat viņa izšķīrās no tā brīža drauga, kurš nebija gatavs atbalstīt jaunuzsākto dzīvesveidu.

notievē par 63 kg

Pusotra gada laikā Aleksandra zaudēja 63 kilogramus. Sakārtojusies arī viņas privātā dzīve. „Kad draugam parādīju savas „lielās” bildes, viņš nespēja noticēt manām pārvērtībām. Nu katru reizi, kad kopā sēžam uz soliņa, manu seju rotā plats smaids.”

notievē par 63 kg

Avots: Metro

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar