Māte bezdarbniece bērnu pabalstus iztērē plastiskajām operācijām

Bērnu pabalsti iztērēti skaistumam
Andrea Dalcela / Facebook

Lielbritānijā nodokļu maksātāji dusmās vicina dūres: 48 gadus vecā četru bērnu mātei Andreai Dalcelai (Andrea Dalzel) izmaksātie bērnu pabalsti  iztērēti viņas plastiskajām operācijām.

Bezdarbniece no Kambrijas grāfistes Anglijā plastiskās ķirurģijas klīnikās atstājusi 20 000 sterliņu mārciņas, kuras valsts izmaksāja sievietei kā pabalstu bērnu uzturēšanai. Kā vēsta Metro, Andrea Dalcela sociālo pabalstu 15 mārciņas nedēļā saņēmusi 12 gadus.

Sieviete apgalvo, ka ir radusi dzīvot ļoti pieticīgi un protot taupīt. Viņa, piemēram, nelietojot alkoholu un ēdot tikai vienu reizi diennaktī. Cik bieži viņa ēdina bērnus, ziņots netiek. Taču ir ļoti apšaubāms, ka ģimenē valda veselīgi ēšanas paradumi.

Doma par plastisko operāciju sievietes prātā briedusi jau sen, un viņa mērķtiecīgi krājusi tai naudu, dzīvojot skaudrā taupības režīmā.

bērnu pabalsti iztērēti skaistumam
Andrea ar meitām Sofiju (vidū) un Martinu

Rezultātā četru bērnu māte sakrāja apaļu summiņu – 30 000 ASV dolāru, kuru viņa ar mierīgu prātu izlietoja sava sapņa īstenošanai. Vispirms Andreai Dalcelai tika veiktas vairākas muguras operācijas. Vēlāk sapratusi, ka medicīnas pakalpojumi viņas dzimtajā pusē ir pārāk dārgi, sieviete devusies turpināt iesākto uz Budapeštu Ungārijā, par ceļa izdevumiem un plastiskās ķirurģijas speciālistu pakalpojumiem samaksājot vēl 3500 sterliņu mārciņas.

„Krunkas, maisiņi zem acīm un pārējās novecošanās pazīmes – tas nav domāts man”, — paziņojusi Andrea.

Taču par sievietes „jaunības atgūšanas” izdevumiem uzzinājusi britu nodokļu maksātāju alianse, kas pauda savu sašutumu, ka nauda, kas sievietei tikusi izmaksāta viņas bērnu uzturēšanai, tiek tērēta pavisam citiem mērķiem.

„Mēs kategoriski iebilstam pret valsts maksāto pabalstu izlietošanas tērēšanu plastisko operāciju finansēšanai”, — paziņojis organizācijas vadītājs Džonatans Isabi.

Kāds sods sagaida Andrea par šo pārkāpumu, nav zināms.

Jāpiebilst, ka mātes pēdās iet arī viņas bērni: 22 gadus jaunā Andreas meita pērn par trim izmēriem palielinājusi krūtis.

 

Avots: Metro

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar