Lietuva sāks pakāpenisku iedzīvotāju revakcināciju

vakcīna

Lietuva drīzumā uzsāks pakāpenisku visas sabiedrības revakcināciju pret Covid-19, paziņojušas Lietuvas Veselības ministrijas amatpersonas.

Sākotnēji revakcināciju piedāvās vecāka gadagājuma cilvēkiem un citām prioritārajām iedzīvotāju grupām. Šie cilvēki varēs pieteikties nākamajai potei, ja būs pagājis pusgads kopš pirmā vakcinācijas kursa pabeigšanas.

Tālāk revakcinācijas iespēja tiks sniegta arī citiem iedzīvotājiem, tomēr pagaidām nav skaidrs, vai tālāko rindu veidos pēc vecuma grupām vai arī pēc citiem principiem.

Šāds lēmums pieņemts, balsoties uz Viļņas Santaras klīnikas veiktu pētījumu. Tajā novērots pakāpenisks antivielu līmeņa samazinājums pret Covid-19 potētājiem darbiniekiem.

Turklāt pētījumā secināts, ka antivielu līmenis straujāk krītas tieši gados vecākajiem cilvēkiem, kuriem vīruss ir bīstamāks.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar