Latvijā mirušo Covid-19 pacientu skaits jau pārsniedzis 4000

covid-19

Latvijā pirmdien reģistrēti 1293 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par 40 ar šo slimību sasirgušu personu nāvi, līdz ar to kopējais mirušo skaits sasniedzis 4007, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Divu nedēļu kumulatīvās saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pagājušās diennakts laikā sarucis no 751 līdz 742,6 gadījumiem.

No aizvadītajā diennaktī reģistrētajiem Covid-19 slimniekiem 794 bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, kamēr 499 bija vakcinējušies.

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

No pagājušajā diennaktī reģistrētajiem nāves gadījumiem viens cilvēks bija vecumā no 40 līdz 49 gadiem. Trīs pirmdien mirušie bija 50 līdz 59 gadu vecumā, astoņi 60 līdz 69 gadu vecumā. 15 cilvēki vecumā no 70 līdz 79 gadiem, septiņi – 80 līdz 89 gadu vecumā, bet seši 90 līdz 99 gadu vecumā.

No vakar mirušajiem Covid-19 pacientiem 34 cilvēki jeb 85% nebija vakcinēti vai nebija pabeiguši vakcinācijas kursu, bet seši bija vakcinēti.

Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā veikti 13 477 Covid-19 izmeklējumi, bet pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bija 9,6%.

Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka ar Covid-19 saslimušo kopskaits pēdējās divās nedēļās sarucis līdz 14 060 cilvēkiem, bet pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.

Latvijā līdz šim Covid-19 laboratoriski apstiprināts 247 758 cilvēkiem. 

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: liepajniekiem.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bujāns
Bujāns

Runa jau ir tikai par definīciju – kas ir kovīdnāve? Pie mums tu vari nomirt no jebkādas citas kaites, bet ja tev bijušas pozitīvas analīzes, tevi pieskaitīs no kovīda mirušajiem, neskatoties uz to, ka galvenais nāves iemesls ir sirds utt. Jautrākais ir, ka, ja tu esi 2x vakcinēts pret kovīdu, bet tu nomirsti – tevi arī pieskaitīs pie kovīdnāvēm, NEVIS no vakcīnas mirušajiem. Šajā spēlē mēs tikai zaudējam. Pagaidām. Pagaidīsim… pagaidīsim kādu nepilnu gadu.

Nellija
Nellija

Ka,ja, palasa,par daudzu vīru vēsturi,rodas iespaids,ka mūsu valstiņa ir viena vienīga krāpnieku zeme.
Covid nav pie vainas, bija un būs slimotāji,nebūtu varas vīri pieķērušies tik tiem ierobežojumiem, nebūtu tik mirušo.Nav jau arī ārsti tik tupi,neslimo tā, kaut covidņikus ārstē.
Nekas te nemainīsies,kamēr nebūs kārtība,kāda tā ir Dānijā,Luksenburgā,,,