Krievijā uzņēmējs bez maksas dala pensionāriem maizi, taču pateicības vietā saņem lamas un pārmetumus

pensionāri

Ne velti tautā mēdz teikt, ka nepateicība ir pasaules alga. Un Krievija nav izņēmums.

Kāds veikalu tīkla īpašnieks Kazaņā (Krievija) nolēma atvieglot sūro ikdienu pensionāriem un divos veikalos ierīkoja plauktus ar svaigu maizi, no kuriem katrs varēja to paņemt pilnīgi bez maksas.

Ziņu par to uzņēmējs publicēja savā lapā sociālajos tīklos ar lūgumu nodot šo vēsti pensionāriem. Veikalu tīkla īpašnieks publikācijā arī precizēja, kuros divos tirdzniecības punktos bezmaksas maize ir dabūjama.

Kā norāda uzņēmējs, viņš jau sen bija vēlējies kaut kādā veidā atvieglot veco ļaužu likteni, tāpēc nolēma to izdarīt šādā veidā – sniedzot iespēju saņemt bezmaksas maizes klaipu.

“Cienījamie pensionāri! Katru dienu no rīta šajā stendā jums domāta bezmaksas maize” (krievu val.)

Interesanti, ka viss izvērtās pavisam pretēji gaidītajam – bezmaksas maizes plaukti tika tukšoti ļoti lēni, jo pensionāri vienkārši kautrējās to ņemt, kā arī sociālajos tīklos uzvirmoja naidīgu komentāru vētra.

Interneta lietotāji dāsnajam veikalu ķēdes īpašniekam krita krāgā, saukādami viņu par skopuli un vainodami viņu vēlmē iesmērēt nabaga trūcīgajiem pensionāriem vecu, ārā metamu preci.

“Tas taču ir pilnīgi skaidrs, ka neviens svaigus produktus tāpat vien neizdāļā! Sakaltušu maizi, saprotams, neviens nepirks, tad jau to var atdot par velti un pie reizes vēl sevi izreklamēt”.

“Kāpēc tikai maizi?! Vajag vēl kaut ko, ko vēderā likt! Tikai no maizes vien paēdis nebūsi, skopuli!”

“Kāpēc pieradināt cilvēkus pie “haļavas”? Tagad tu viņiem maizi dod, pēc tam vēl kaut ko, un pēc tam tas būs pats par sevi saprotams – cilvēki ies un pieprasīs, un vainos tevi, ja nedabūs!”

It kā ar to vēl nebūtu diezgan, veikalu ķēdes īpašniekam sāka zvanīt citi uzņēmēji, kas arī bija mēģinājuši veikt līdzīgu labdarības akciju. Viņi dalījās pieredzē, kas bija negatīva. Kādam no veikala īpašniekiem pat tika draudēts sūdzēties Krievijas prezidentam Putinam par to, ka bezmaksas maizes nav pieticis visiem.

Tā nu galu galā veikalu tīkla īpašnieks nolēma atcelt bezmaksas maizes dalīšanu, vismaz uz laiku. Taču domu pensionāriem palīdzēt uzņēmējs nav atmetis.  

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar