Ko ēd veiksmīgie un slavenie – Markus Riva

Ko ēd cilvēki, kuri prot vienmēr labi izskatīties? Puaro.lv lasītājiem savu ēdienkarti atklāj mūziķis un dīdžejs Markus Riva.

„Tā kā daudz nodarbojos ar sportu un man patīk arī labi izskatīties pludmalē, es mēģinu dzīvot veselīgi. Uzturā daudz lietoju olbaltumvielas – vājpiena biezpienu, vistu, tunci,” stāsta Markus.

„Brokastīs ēdu pilngraudu maizi ar zemesriekstu sviestu un banānu, kā arī, protams, iedzeru kafiju ar pienu, kas man dod spēku visai dienai.

Man ļoti garšo saldumi, bet tā kā tos nav ieteicams lietot lielos kvantumos, tad pēdējā laikā esmu iecienījis gatavot proteīna plācenīšus, kas ir daudz veselīgāks našķis, jo tajos nav nekādu lieku garšvielu. To sastāvā ir tikai viena ola, biezpiens, proteīna pulveris un banāns. Ja patīk, var arī pievienot kanēli, rozīnes vai kas nu katram labāk tīk, tad samīcīt visu kopā un izcept. Šī ir pavisam vienkārša un ļoti veselīga recepte,” savos noslēpumos dalās mūziķis.

„Atzīšos, ka man patīk aiziet arī  uz Makdonaldu, bet to es atļaujos tikai kādas trīs vai četras reizes gadā.’Īznāk arī kādreiz iedzert kolu, bet šad tad jau var sevi palutināt ar ko tādu, kas kārojas,” atzīstas Markus.

„Mans pamatprincips ir ēst veselīgi. Labprāt uzturā izvēlos svaigus dārzeņus vai produktus, kuri nesatur cukuru un liekas garšvielas. Uzskatu, ka ēst vienkāršu, bet garšīgu ēdienu cilvēkam ir daudz labāk. Savā ēdienkartē izvairos no neveselīgas pārtikas, piemēram, čipsiem, cūku ādiņām, grauzdiņiem un arī siļķēm, jo tās man vienkārši negaršo. Arī maizi uzturā daudz nelietoju. Uzskatu, ka jebkurā vecumā ir jādomā par to, ko ēdam, jo, kā visiem labi zināms, tas, ko tu ēd, esi tu pats.”

 

Autore: Agneta Niedra

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar