Katrs piektais vīrs ietur diētu solidarizējoties ar sievu

Divdesmit procenti vīriešu, kas ietur diētu, uzsākuši to pēc sievas iniciatīvas. Turpretī sievietes uz pusi retāk pakļaujas šādai vīra ierosmei.

Tas secināts britu svara terapijas kompānijas “Lighter Life” pētījumā.

Tieši sieviešu veselīga dzīvesveida izpratne un pašapziņa ir tā, kas liek piecelties no omulīgās zvilnēšanas dīvānā ar televizora pulti rokās piektdaļai aptaujāto laulāto. Vairumam sieviešu (64 %) iedzīvoties liekos kilogramos neļauj pašcieņa, tostarp vīriešiem tā ierunājas daudz retāk (42 %).

Pretēji pieņemtajam, vīrus grūtajam lēmumam atbrīvoties no liekā svara nemotivē pat vēlme uzlabot savu sniegumu gultā – tikai seši procenti aptaujāto atzina, ka tas varētu likt viņiem saņemties (salīdzinājumam – to spēj 16 % sieviešu).

Jāpiebilst, ka vīrietim ir jābūt apveltītam ar stipru gribu un dzelžainiem nerviem, ja viņš nolēmis turpināt ēst vakariņās ceptus kartupeļus ar miltu mērci un karbonādi franču gaumē laikā, kad sievas maltīte ir vien pāris salātlapas un tvaicēta vistas fileja.

20% šādu laulāto draugu, pāris reizes izmēģinājuši dzīvot kā līdz šim,  padodas un pieslienas diētas ieturētāju cunftei.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar