Kāds alkohols atbilst katrai Zodiaka zīmei

alkohols un Zodiaks

Alkohols un Zodiaka zīmes: vienam šņabis, citam – kaut kas pavisam interesants…

Nav labā vai sliktā alkohola – visi ir vienādi kaitīgi, ja tiek lietoti pārmērīgos kvantumos. Toties ir reibinošās dziras, kas atbilst cilvēka raksturam, turpretī citas – pilnīgi garām.

 

Auns — šņabis

Šņabis, kā zināms, ir ideāla dzira piedzīvojumu meklētājiem. Un Auni tādi ir. Turklāt šņabis iederas jebkurā situācijā un ir garants jautrai laika pavadīšanai. Cerēsim, ka bez policijas iejaukšanās.

 

Vērsis — alus

Vērši nemīl būt uzmanības centrā un ballītēs uz bāra letes nedejo. Šiem puišiem un meitenēm labāk iet pie sirds pasēdēšana pie alus kausa draugu lokā. Tāpēc alus ir ideāls līdzeklis, lai vakarpusē aizskalotu rūpju un raižu pilnu dienu.

 

Dvīņi — tekila

Dvīņiem ļoti patīk jautrība un trakulīgas dejas. Kas var būt labāks, kā nedēļas izskaņā laisties neprātīgos dančos? Bet tādām izdarībām labākais sabiedrotais ir tekila. Dvīņi aizraus sev līdzi naksnīgajās izklaidēs ikvienu savu draugu – mājās sēdētāju. Turklāt, viņiem nenāk ne prātā domāt par iespējamām jautrību sekām. Viņu dzēriens ir tekila, šaubu nav!

 

Vēzis — džins

Vēži ir slaveni ar savu temperamentu un biežajām melanholijas lēkmēm. Džinam piemīt noslēpumaina burvība. Daži šo alkoholisko dzērienu necieš ne acu galā, turpretī citi izvēlas vienīgi to. Taču džinu pa īstam spēj novērtēt tikai retais.

Džins palīdz Vēžiem būt vienlaikus gan noslēpumainiem, gan ekstravagantiem. Turklāt džinam ir izcila garša un tas patiešām dziedē sirdi un ķermeni. Ja netiek tempts dekalitriem, protams.

 

Lauva — sarkanvīns

Ak, Lauvas — harizmātiskie līderi un kompānijas dvēseles! Jums alkohola izvēle ir arīdzan prestiža jautājums. Un vīns, bez šaubām, ja tas ir izmeklēts (un Lauvas šajā jomā ir lietpratēji), var sniegt izcilu baudījumu.

Lauva ir pati harizmatiskākā zīme Zodiakā, un tāpēc izvēlas labu vīnu, kas ne tikai liecina par viņu nevainojamo gaumi, bet arī par solīdo sociālo statusu.

 

Jaunava — baltvīns

Baltvīna pudele norāda uz to, ka cilvēks gatavojas tikties ar seniem draugiem, kuri viens otru pazīst kā savus piecus pirkstus. Kad draugi norunā satikties, visticamāk vīna izvēli uztic Jaunavai. Un nekad neviens vēl nav sūdzējies, ka kaut kas ir salaists grīstē, jo Jaunavas labi orientējas šajā jomā.

Baltvīnu parasti izvēlas labi, līdzjūtīgi un maigas dabas cilvēki, kuriem patīk rūpēties par sev tuvajiem.

 

Svari — burbons

Seriāla „Mad Men” galvenais tēls, reklāmas aģentūras radošais direktors Dons Dreipers, pēc horoskopa ir Svari. Jo kā gan citādi lai izskaidro to, ka viņam garšo burbons? Viskijs ir to cilvēku dzēriens, kuri savas lietas kārto bez drāmas un histērijas. Viņi sīkumu dēļ neraujas vaigu sviedros, un lai uzrāptos karjeras virsotnē, liek lietā savu šarmu.

Svari ir apdomīgi cilvēki, kuri prot likt lietā savas smadzenes. Viskijs ir līdzeklis, kas palīdz viņiem savākties un izskatīties pretenciozākiem.

 

Skorpions — Moonshine

Moonshine— amerikāņu paštecinātais, kura skaistais nosaukums nav cēlies no duļķaini bālganās, nepietiekami destilētās dziras krāsas, bet gan tāpēc, ka to kādreiz mēdza brūvēt nakts aizsegā, spoži spīdot mēness sirpim.

Skorpioni — buntavnieki, sabiedriskā miera traucētāji. Un turklāt tāpēc, ka viņi ir saviem gadiem neatbilstoši gudri un dzīvē ievēro paši savus likumus, veikalā nopērkamais alkohols nav Skorpionu dzēriens. Viņiem patīk tecināt pašiem savu kandžu pēc tikai pašiem vien zināmas receptes, kuru nemitīgi papildina un pilnīgo.

 

Strēlnieks — šampanietis

Strēlniekiem ir lieliska gaume, un viņi reti skatās uz cenu. Un dodoties uz veikalu pēc šampanieša, visticamāk, viņi sniegsies pēc pudeles, kas stāv augstākajā plauktā.

Un kāds tur brīnums: ja reiz bendēt savu veselību, tad tikai ar pašu labāko!

 

Mežāzis — skotu viskijs

Mežāžiem nav labāka dzēriena par veco, labo skotu viskiju (nu, varbūt arī īru nav smādējams). Viņi labi orientējas alkoholisko dzērienu markās, augstā vērtē tur to kvalitāti un dziras „vecumu”.

Mežāzis nesteidzas. Viņš zina: lai iegūtu labāko, dažreiz ir mazliet jāpagaida.

Skotu viskijs vēl vairāk akcentē viņa nosvērto dabu, prasmi redzēt tālāk par savu degungalu un neatlaidību.

 

Ūdensvīrs — vīns tetrapakā

Ūdensvīrs ir īstens hipijs. Viņš nekad necepsies par cenu, prestižu vai – lai dies pasarg’ –  sociālo statusu. Pērk pašu lētāko un smeķīgāko. Tas pieder pie tēla, tā teikt…

 

Zivis — absints

Zivis ir Zodiaka zīme, kurā dzimušajiem cilvēkiem piemīt radošums un emocionalitāte. Tās ir personas, kurām nepieciešama iedvesma un īstas emocijas.

Speciāli Zivīm ir radīts absints. Dzēriens, kurš atver dvēseli kā laidara vārtus, ļaujot izpausties visam, kas paslēpies (skaidrajā) zemapziņā.

 

Avots: BuzzFeed

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar