Jaunmārupē apzagtas Ukrainas aizstāvjiem paredzētās automašīnas

apzagtie auto Jaunmārupē

Jaunmārupē naktī uz 4.oktobri apzagtas Ukrainas aizstāvjiem paredzētās automašīnas, nozagti kopumā 18 akumulatori un viens riteņu komplekts, vēsta tā dēvētā “Twitterkonvoja” iedvesmotāja un rūpes turētāja Reiņa Pozņaka ieraksts mikroblogošanas vietnē.

Valsts policijas Olaines iecirknī sākts kriminālprocess un tiek skaidroti nozieguma izdarīšanas apstākļi un motīvi, pagaidām nav aprēķināts kopējais zaudējumu apmērs.

Likumsargi aicina atsaukties ikvienu, kurš var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju zvanot pa tālruņa numuriem 67950255, 67085938 vai 110.

Portālā “ziedot.lv” jau kopš aprīļa ir iespējams atvēlēt ziedojumus projektam “Twitter konvojs Ukrainai”, kas paredzēts Ukrainas aizstāvjiem. Šajā projektā tiek gādātas ātrās palīdzības mašīnas, džipi prettanku ieroču pārvietošanai, kā arī busiņi apgādēm un pozīciju maiņām.

Līdz šim Ukrainā nogādāti simtiem spēkratu. Kopumā šim mērķim ziedoti jau vairāk nekā 315 040 eiro.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar