Igaunijas prezidents Ilvess un Kupce salaulāsies 2.janvārī

Igaunijas prezidents Ilvess

Igaunijas prezidents Ilvess un viņa līgava – Latvijas ierēdne Ieva Kupce – salaulāsies 2.janvārī Igaunijā, vēsta ziņu aģentūra BNS.

Laulāšanās pēc līgavaiņa un līgavas lūguma notiks notiks šaurā ģimenes lokā.

Kā zināms,  Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, kurš pavasarī šķīra savu otro laulību, novembra vidū saderinājies ar Latvijas ierēdni Kupci.

Ieva Kupce ir Latvijas Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāja. Viņa ir strādājuši dažādās institūcijās ārlietu un drošības politikas jomā Latvijā un NATO, pievēršoties drošības, demokrātijas un cilvēktiesību jautājumiem. 2012.gadā viņa absolvēja profesionālās pilnveides programmu Džonsa Hopkinsa universitātē Vašingtonā un pēc atgriešanās Latvijā bija Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra padomniece. Viņa arī koordinēja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra (“StratCom”) izveidi Rīgā.

1952.gadā dzimušais Ilvess un 1968.gadā dzimusī Evelīna Inta-Lambota, kas pēc laulībām pieņēma uzvārdu Ilvesa, apprecējās 2004.gadā – gadu pēc savas meitas nākšanas pasaulē. Abiem tā bija otrā laulība. Ilvesam no pirmās laulības ar amerikāņu psiholoģi Meriju Buloku ir 1987.gadā dzimis dēls Lūkass Kristjans un meita Jūlija, kas dzimusi 1992.gadā.

Ilvesa amata termiņš beigsies nākamgad augustā.

Decembrī Ilvess sociālās saziņas vietnēs paziņoja, ka gadījumā, ja apprecēsies ar Kupci pirms beidzas viņa amata termiņš, Kupce atteiksies no kompensācijām, kuras pēc likuma saņem Igaunijas prezidenta sieva.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: BNS

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar