HELP Melania? Pasaule apspriež Trampu pāra vēsās attiecības

Trampu pāris

“Ja nezinātu, ka viņi ir precējušies, nekad par to neiedomātos.” Tā britu izdevumam The Independent atklāj ķermeņa valodas eksperte Sūzena Konstantīna (Susan Constantine), ASV valdības departamenta un augstas klases advokātu konsultante.

Melānija Trampa savam vīram ir tikai “objekts”, uzskata ķermeņa valodas eksperte. Konstantīna analizējusi jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa un viņa kundzes Melānijas uzvedību inaugurācijas dienā.

Pēc inaugurācijas pasākumiem sociālajos tīklos raisījās viedokļu apmaiņa par Trampu pāra vēsajām attiecībām. Tas ir sevišķi uzkrītoši, ja salīdzina ar Baraka Obamas izturēšanos pret sievu Mišelu.

“Viņu [Trampu pāra] attiecībās es neredzu nekādas siltuma, mīlestības vai līdzcietības pazīmes,” norāda speciāliste.

Savukārt kāda cita ķermeņa valodas eksperte Petija Vuda (Patti Wood) stāsta, ka ASV pirmā pāra dejas maniere liecinājusi par  “nestabilām attiecībām”.

Prezidents pret viņu pielieto “seksuālu spēku”, pievelkot sievu sev klāt aiz gurniem. Savukārt Melānija dejas laikā no vīra centās attālināties, tādējādi apliecinot, ka nevēlas “savienoties ar viņu kā ar partneri”.

Arī Trampa priekšvēlēšanu kampaņas laikā topošā prezidenta attieksme pret sievietēm pauda seksismu. Viņš vairākkārt izteica nievājošas piezīmes. Turklāt vairākas sievietes paziņoja, ka Tramps viņas savulaik ir seksuāli aizskāris vai uzmācies.

Komentētāji  ir nobažījušies, ka šādā gadījumā, kad Tramps “neņem vērā” pats savu sievu, viņš varētu īstenot “sievietēm kaitīgu” politiku arī savas prezidentūras laikā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Independent

Foto: Facebook

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar