Helovīnu ballītei – degvīns, kas filtrēts caur meteorītiem

helovīnu ballei

Helovīnu ballītei neder ne šampanietis, ne alus. Toties degvīns, kura filtrēšanai izmantoti meteorīti, būs pašā laikā. Neparasto šņabi vēl neparastākā pudelē ražo ražotne Outer Space Vodka ASV.

Helovīnu ballītes dzēriens

„Kosmiskā šņabja” ražotne atrodas ASV Aiovas pavalstī. Degvīns tiek filtrēts caur „vairāk nekā 4 miljardus gadu” seniem meteorītiem. Kā apgalvo ražotāji, pateicoties šādiem filtriem degvīns ir „ārpasaulīgi garšīgs”.

Degvīna dzīšanai izmanto Aiovā audzētu kukurūzu, tas tiek piecas reizes destilēts. Outer Space Vodka pārstāvji dievojas, ka degvīns nesatur glutēnu, tātad no tā nevarot rasties alerģija (par alkoholisma draudiem netiek minēts).

„Ārpasaulīgais” šņabis tiek pildīts pudelēs, kuru forma atgādina citplanētieša galvu, trauka tilpums ir dažāds – no 50 līdz pat 750 ml. Degvīna cena attiecīgi ir no 5,99 līdz 29,99 USD.

Helovīnu ballei

Degvīns, kas filtrēts caur meteorītiem, vislabāk garšos zemes iedzīvotājiem uzreiz pēc iznākšanas no sasaluma kameras (piemēram, kriosaunas), rakstīts uz alkoholiskā dzēriena etiķetes. Dzert Outer Space Vodka ieteicams ar ledu vai kokteiļos.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: Dude

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar