Francijā būs obligātas Covid-19 pases un mediķu vakcinēšana

Francijas parlaments ir apstiprinājis likumu par Covid-19 pasēm un par visu medicīnas darbinieku obligātu vakcinēšanos pret Covid-19. Abi priekšlikumi valstī iepriekš bija radījuši arī protestus.

Covid-19 pases turpmāk būs nepieciešamas restorānu apmeklētājiem un iekšzemes vilcienu un avio pasažieriem. Lai saņemtu veselības pasi, ir jābūt apliecinājumam par pabeigtu vakcināciju, nesenu negatīvu testa rezultātu vai izveseļošanos no Covid-19.

Sākotnēji šīs pases būs nepieciešamas visiem pieaugušajiem, bet no 30. septembra – arī visiem 12 gadu vecumu sasniegušajiem.

Savukārt visiem veselības aprūpes jomā strādājošajiem ir jāuzsāk vakcinēšanās līdz 15. septembrim. Pretējā gadījumā viņiem draudēs atlaišana no darba.

Pēdējā laikā Francijā atkal strauji pieaug inficēšanās gadījumu skaits ar jauno koronavūrusu – katru dienu tiek reģistrēti aptuveni 20 000 jauni inficēšanās gadījumi, kaut arī vēl nesen tie bija daži tūkstoši dienā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar