Eirovīzijas finālistam no Portugāles steidzami nepieciešama sirds transplantācija

Eirovīzija

Kaut arī Latviju saskumdināja grupas Triana park neveiksme starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija, dzīve turpinās. Taču vienam no finālistiem – Portugāles pārstāvim Salvadoram Sobrālam šis konkurss var būt pēdējais.

Izrādās, ka magnētiskās un samtainās balss īpašnieks portugālis Salvadors Sobrāls sirgst ar iedzimtu sirds kaiti. Ārsti ir vienās domās – sirds transplantācija 27 gadus vecajam dziedātājam ir jāveic jau līdz šī gada beigām. Tā vēsta izdevums The Mirror.

Portugālis nav gribējis, lai ziņas par viņa veselības problēmām kļūtu publiskas. Tomēr, kā zināms, mūsdienās ir grūti kaut ko noslēpt, ja par tevi runā pasaulē. Jau pirms Eirovīzijas Kijevā Sobrālam veiktas trūces novēršanas operācijas. Turklāt Salvadors ne vienmēr piedalās mēģinājumos un citos ar konkursu saistītajos sagatavošanās pasākumos. Viņa vietā to dara māsa.

Tai pat laikā Salvadora menedžere Ana Paulo norāda, ka ziņas par dziedātāja sirds problēmām ir izdomājums. Viņa portugāļu izdevumam “Jornal de Notícias” to nosauca par melīgu informāciju: “Man nav, ko par to teikt. Salvadors vienkārši atgūstas pēc trūces operācijām un iziet iepriekš plānotās procedūras. Ar viņu viss ir kārtībā. Eirovīzija neapdraud Salvadora karjeru un gandrīz visi viņa nākamie koncerti ir izpārdoti.

Lai nu kā, Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrāls pēc Eirovīzijas pirmā pusfināla tiek uzskatīts par vienu no dziesmu konkursa favorītiem.

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar