Maestro Pauls: Nekas traks nav noticis, savulaik Busulis arī izkrita Eirovīzijā!

Maestro Pauls un Agnese Rakovska
Maestro Pauls un Agnese Rakovska pošoties uz Eirovīziju. Foto no Facebook
Tikai retais vēl nezina, ka Latvija šogad Eirovīzijas finālā netika. Agneses Rakovskas un grupas Triana park spējas nešaubīgi pārliecināja, ka starptautiskā dziesmu konkursa finālā startēs arī mūsu valsts. Taču tā nenotika – Eiropa mūs nesaprata.
Maestro Pauls par Agneses Rakovskas un grupas Triana park neiekļūšanu Eirovīzijas finālā teic, ka nekas traks jau nav noticis. „Skatījos Eirovīziju un diemžēl tie rezultāti kādi ir, tādi ir. Netikām uz to finālu, bet nepārdzīvosim tagad,”  teic Maestro.
Agnesei jau nebija ne vainas, ir pārliecināts Maestro. „Tur viss ir atkarīgs no tā, kā citas tautas reaģē uz priekšnesumiem un dziesmām. Mēs tur neko vairs nevaram ietekmēt un paredzēt. Ko Agnese varēja, to viņa izdarīja. Kādam ir arī jāzaudē. Visi tur nevar tikt,” mierīgā balsī saka Pauls. Viņš ne mirkli nešaubās par Agneses Rakovskas potenciālu un skatuviskajām dotībām kopumā, raksta portāls KasJauns.lv.
„Savulaik Busulis arī izkrita Eirovīzijā, bet tas neko nenozīmē. Agnesi mēs nenorakstīsim nekādā ziņā. Meitene darīja, ko varēja. Pārmest viņai nevar. Tur var ilgi diskutēt, par ko ir nobalsots un par ko nav. Paldies Agnesei un, lai viņa strādā tālāk,” nosaka Maestro.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar