Astoņi Google produkti, par kuriem vairums pat nenojauš

Ikdienā mēdzam izmantot Google produktus, lai kļūtu zinošāki un dzīve būtu drošāka un vieglāka. Taču vairums no mums pat nenojauš, ka eksistē arī šādi astoņi interneta palīgi.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-1

1/ Google Mars darbojas tieši tāpat kā Google Earth, tikai šī programma ļauj izpētīt sarkano planētu Marsu.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-2

2/ Google Scholar ir meklētājs mācību vajadzībām. Scholar ir diezgan plašs – tas ļauj piekļūt rakstiem, tēzēm, grāmatām, zinātniskiem un tieslietu apskatiem, kurus publicējuši akadēmiķi un nozares profesionāļi, rakstiem, kas atrodas tiešsaites glabātavās, universitātēs un citur internetā.


11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-3
3/ Google Art & Culture ir vietne, kas ļauj tās lietotājiem doties virtuālās muzeju un mākslas galeriju tūrēs, līdzīgi kā Google Streetview.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-4
4/ Google Transliterate ir pakalpojums, kas ļauj tā lietotājiem rakstīt citās valodās.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-5

5/ Build with Chrome ir sadarbība starp Google Australia un Lego. Projekta mērķis ir nodemonstrēt, kā Google Chrome internetpārlūks spēj parādīt 3D attēlus. Tā lietotājiem ir iespēja arī veidot pašiem savas 3d Lego celtnes.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-6

6/ Think with Google ir vietne, kas paredzēta reklāmu veidotājiem un citiem, kam nepieciešamas jaunākās ziņas mārketingā un iedvesma taisnā ceļā no Google.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-7

7/ Power Searching with Google ir palīgs, kas uzlabo lietotāja meklēšanas iemaņas. Google Search eksperti piedāvā dažādus trikus un ieteikumus, kā pēc iespējas labāk vadīties milzīgajā informācijas daudzumā, ko piedāvā Google, un atrast tieši meklēto.

11-google-produkti-par-kuriem-daudzi-nemaz-nenojaus-8

8/ Google Sound Search ir pakalpojums, kas darbojas līdzīgi kā Shazam – tas palīdz jums noskaidrot dziesmas nosaukumu, kas tobrīd tiek atskaņota.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar