Antivakseris Rudzītis inficējies ar Covid-19, pabijis slimnīcā, vēl aizvien runā ar grūtībām

Vakar vēstījām par Viestura Rudzīša, kurš sevi dēvē par psihoterapeitu, kaut gan ārstniecības personu reģistrā viņa vārds nav atrodams, pārmetumiem mediķiem, kuri “nepelnīti aizmirsuši sinepju plāksterus un pēdu vanniņas” kovidslimnieku ārstēšanā.

Šodien atklātībā nācis fakts, ka vakcinācijas pretinieks Viesturs Rudzītis pats inficējies ar Covid- 19, turklāt četras dienas sabijis slimnīcā pie tiem pašiem “nemākulīgajiem” mediķiem.

Laikā, kad tik daudz cilvēku slimnīcās mirst un cīnās par dzīvību, Rudzītis sociālajos tīklos regulāri sabiedrībā sēj šaubas par vakcinācijas nepieciešamību. Taču nu viņu pašu ķērusi šī baisā slimība.

Kā raksta izdevums “Kas Jauns”, esot izdevies sazināties ar Rudzīti, kurš telefonsarunā runājis ar grūtībām un smagi klepojot. “Ziniet, es nejūtos pārāk labi, lai runātu,” norādījis Rudzītis, piebilstot, ka viņam tam nav spēka.

“Kas Jauns” noskaidrojis, ka telefonsarunas brīdī ritējusi 16. diena, kopš Rudzītis slimo ar Covid-19. Un četras dienas viņš esot pavadījis slimnīcā. 

Ja atceramies, kādu prieka tvītu Rudzītis publicēja par savas meitas inficēšanos ar Covid-19, droši vien tagad arī viņš vismaz domās var gavilēt “urrā! man ir kovids!!!”. Skaļi par to kliegt diez vai “dakterim” šobrīd pietiks spēka.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Fedja
Fedja

Duraks!

alfa
alfa

Nu, ar vakcīnu ar 87% ticamību sekas būtu vieglākas.

Teodors
Teodors

Novēlu veselību , turies , Viestur !