No psihoterapeitiem izmestais Rudzītis Šlesera partijas video nosoda mediķus par sinepju plāksteru un pēdu vanniņu aizmiršanu Covid-19 ārstēšanā

Viesturs Rudzītis

Par psihoterapeitu sevi dēvējošais Viesturs Rudzītis, kuram 2014. gadā Latvijas Psihoterapeitu biedrība par atkārtotiem rupjiem Ētikas kodeksa normu pārkāpumiem anulēja sertifikātu, intervijā Aināra Šlesera jaunākās politiskās partijas “Latvija pirmajā vietā” reklamēšanas vajadzībām  uzņemtā video, kur ar jūtamu krekšķīti balsī asi kritizē Covid-19 pacientus ārstējošo mediķu “nepelnīti aizmirstiem sinepju plāksteriem un pēdu vanniņām”.

Intervijā Šlesera partijas biedrenei, vienai no skandalozās “antivakceru vēstules” parakstītājām, bijušajai Valsts kontroles Komunikācijas daļas vadītājai Līgai Krapānei, par psihoterapeitu sevi dēvējošais Viesturs Rudzītis ir stipri sašutis, ka Covid-19 ārstēšanā “cilvēki ir aizmirsuši sinepju plāksterus, aizmirsuši bankas, aizmirsuši pēdu vanniņas, aizmirsuši ieberšanos ar… ar… ar… tvaikiem, karstiem dvieļiem, aizmirsuši inhalācijas, aizmirsuši (krekšķis) propolisu spirtā. Milzīgi daudz lietas ir, ko ārsti, kas ir ārsti, kas to nav aizmirsuši, un pie kā tu griezies, viņi to tev var ieteikt.”

Fragments no intervijas

Kā zināms, nesen Rudzītis priecīgi vīteroja par meitas inficēšanos ar Covid-19:

Latvijas Psihoterapeitu biedrība Viesturam Rudzītim sertifikātu anulēja 2014. gadā, kad Rudzītis savā blogā publicēja rakstu “Vai ir izgudrots kas labāks par vardarbību? “, kas izraisīja sašutumu sabiedrībā un pašam Rudzītim psihoterapeita sertifikāta zaudēšanu. Pats viņš gan neuzskata, ka būtu paudis necieņu pret sievietēm ne rakstā par vēlamo viņu iekaustīšanu, ne arī izteikumos, ka sievietes nav vēlamas biznesā un politikā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar