Andželīnas Džolijas fane pārvērš sevi baisā radījumā

Dažreiz, cenšoties līdzināties savam elkam, cilvēku pārņem tāda apsēstība, ka atslēdzas smadzenes. Spilgts piemērs tam ir šī deviņpadsmit gadus jaunā meitene Irānā. Taču jaunā sieviete jūtas laimīga – pēc neskaitāmām plastiskajām operācijām viņa beidzot izskatās kā Andželīna Džolija. Nu, vismaz viņa pati tā domā.

Turpretī daļa viņas Pintaram sekotāju uzskata, ka meitene vairāk līdzinās nevis daiļajai Breda Pita bijušajai sievai Džolijai, bet gan Tima Bērtona filmas „Līgava – līķis” galvenajam personāžam.

Irāniete Saha Tabara dēvē sevi par pašu kvēlāko Holivudas aktrises Andželīnas Džolijas fani. Lai līdzinātos savam elkam, deviņpadsmitgadīgā Saha neskaitāmas reizes ļāvusies ķirurga skalpelim.

Lai sasniegtu savu mērķi, irānietei nekas nebija par grūtu – pat ne stingra diēta. Saha ir notievējusi un šobrīd sver 40 kg.

Lai nu kā, bet vietnē Pintaram šai, mūsuprāt, šausminošajai skaistulei ir daudz sekotāju. Lielākā daļa no viņiem gan Sahai seko, lai pašausminātos. Tā var noprast, lasot komentārus zem fotogrāfijām, kuras irāniešu Andželīna Džolija (vai varbūt piemērotāk būtu teikt „līgava – līķis?) publicē ļoti regulāri.

Te nu patiešām ir dzīvs piemērs tam, ka it visā ir nepieciešama mēra sajūta. Bet varbūt tas tomēr ir joks un veiksmīgs grims?

Izsakiet savu viedokli un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: OK!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar