Alus joga – vai jau izmēģināji?

Neticamā ātrumā popularitāti visā pasaulē gūst jauna nodarbe aktīva dzīvesveida piekritējiem – alus joga. Kā apgalvo tās radītāji, alus joga ir mēģinājums apvienot patīkamo ar lietderīgo, raksta Metro.

joga

Pirmā alus jogas skola tika atvērta pirms kāda laika Berlīnē. Neparasto jogas stilu izdomājušas divas treneres – Džūla un Emīlija. Viņas stāsta, ka iedvesmu smēlušies festivālā Burning Man, kur to redzējušas pirmoreiz.

joga

Treneres ir pārliecinātas, ka gan alus, gan joga jau kopš seniem laikiem ir pārbaudīti līdzekļi, ar ko tiek dziedināts ķermenis un gars. “Mēs apvienojām jogas filozofiju un baudu, ko sniedz alus, lai sasniegtu augstāko labsajūtu”, stāsta Džūla.

joga

Vēl viena alus jogas skola nesen sākusi darboties arī Sidnejā.  Kā var spriest aplūkojot nodarbību fotogrāfijas, jogotāji veic dažādus vingrinājumus ar alus pudelēm. Tā piemēram, vienā no tiem ir jānotur uz galvas pudele ar putojošo dzērienu, stāvot lotosa pozā.

joga

Jāpiebilst, ka šis nav pirmais, maigi izsakoties, neparastais jogas paveids. Pirms pāris gadiem pasauli pārņēma kailās jogas bums.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar