Alkohols un sekss

sekss

Jāņu nakts neatņemama sastāvdaļa ir alus kauss un papardes zieds, tātad – alkohols un sekss. Kas par to sakāms seksa guru Ritai Lasmanei?

Sens cilvēces sapnis ir brīnumains eliksīrs, kas satuvina sievieti un vīrieti, liekot pēc tam baudīt kaisles pilnu mīlas nakti. Mūsdienās nez vai kādu uzrunās pagātnes grūti pagatavojamās burvju mīlas dzērienu receptes, kuru sastāvā paredzētas nevainīga jaunekļa asinis, mīļotās sievietes piens, miroņa kaulu pulveris un čūskas zobs.

Mūsdienās viss notiek vienkārši – alkohols, alkohols un vēlreiz alkohols – un, skat, meitene nepretojas, ja tiek stūrēta uz gultas pusi. Tikai var gadīties, ka puisietim pašam nez vai izdosies tikt galā ar savu alkohola apdullināto ķermeni.

Bet zinot, kādi alkoholiskie dzērieni veicina seksualitāti, ir iespējams mīlas priekus paildzināt un padziļināt.

Topa pirmajā vietā atrodas absints, kuru gatavo no vīna, kartupeļu, biešu vai graudu dubulta destilāta, perfektā kombinācijā ar anīsu, angelikas sakni, fenheli, koriandru, lakricas sakni, citronu balzamu, daudzām citām garšvielām un, visbeidzot, vērmeles. Nudien, kaut kas līdzīgs raganu virumam. Viss šis zālīšu kokteilis satur uzbudinošu vielu tujonu, ko 19. gadsimtā tik augstu novērtēja Parīzes bohēma, tā radošo potenci atraisošā efekta dēļ.

Bet ne katram var šķist vilinoša eksotiskā absinta garša, tāpēc ieteicams pievērst uzmanību anīsa dzērieniem vai olu un šokolādes liķieriem. Anīss un šokolāde radīs vieglu iemīlēšanās sajūtu, bet olbaltumiem bagātais olu liķieris dos spēku ilgstošam mīlas maratonam. Saprotams, ka pārspīlēt kvantuma ziņā nevajadzētu, vienkārši paliks šķērmi no liķiera saturā esošā cukura.

Savukārt aukstos Latvijas pavasara vakaros asinis iesildīs un izdzenās karstvīns, vircots ar kanēli, krustnagliņām, kardamonu, muskatriekstu un ingveru, kas izsenis labi pazīstami kā seksualitāti veicinošas vielas.

Negaršo absints, saldie liķieri un vīns? Dabīgais šampānietis, nevis lētie gāzētie vīna dzērieni, kas vairumā drūzmējas veikalu plauktos, izgatavots ar pareizu tehnoloģiju, paaugstinās ne tikai dāmu, bet arī kungu gribēšanu un varēšanu.

Savukārt spirtotie dzērieni joprojām ir strīdus ābols: vieni dakteri saka, ka tie mazinot potenci, citi, ka nelielās devās veicinot asinsriti.

Lai vai kā, bet ne bez iemesla pudele vīna vai šampānieša joprojām tiek uzskatīti par neatņemamu romantisku vakariņu sastāvdaļu un šo stereotipu rūpīgi pavairo jebkurš mīlas romāna autors, visādus kosmopolitenus ieskaitot…

Domāju, jebkurš indivīds, kas uzsācis pieaugušo dzīvi, un sācis rūpīgi kopt visas tradīcijas, ko cilvēce izdomājusi sieviešu un vīriešu satikšanās rituālu sakarā, būs pārliecinājies: alkohols atbrīvo, atraisa, mazina psiholoģiskās barjeras, atslēdzot mazvērtības sajūtu, teic Rita Lasmane.

Kā labi zināms, pārlieka smadzeņu darbība vīriešiem tikai traucē pārslēgties uz vajadzīgo vilni un nereti bremzē erekcijas iestāšanos. Alkohols ļauj būt pārliecinātam par saviem spēkiem vairāk nekā varbūt ir iespējams.

„Nav neglītu sieviešu, ir tikai par maz šņabja.” Šis no padomijas atceļojis izteiciens daiļā dzimuma pārstāvēm galīgi nepatīk, tomēr viņas to pašu var teikt par sevi: „Nav neglītu vīriešu, ir tikai par maz iedzerts.”

Rezumējums: alkohols notrulina spēju analizēt.

Cilvēki atrod viens otru pēc smaržas un tikai pēc tam, skūpstu laikā sajaucoties siekalām, tiek veikta DNS analīze, kas ļauj pieņemt galējo lēmumu, turpināt vai apstāties pēc pirmās bučas. Alkohols dara mūs mazāk spējīgus veikt analīzi un stimulē pieņemt aplamu lēmumu, kas liks nākamajā rītā pēc romantiskas pamošanās un prieka atkal ieraudzīt sev blakus nakts prieku partneri un mudīgi lasīties prom, pa ceļam savācot izmētātos apģērba gabalus.

Vēl kas būtu jāzina romantisko vakariņu sakarā. Atkarībā no cilvēka spējas uztvert smaržas un hormonālo statusu, uzmanīgi jāizturas pret alkoholisko dzērienu izvēli, paturot prātā, ka alkohols paātrina ķermeņa bioķīmiskās reakcijas. Romantisko vakariņu, kuru nolūks kāpināt seksuālo izjūtu gammu, rezultātā, asinīs reizē ar alkoholu var nokļūt daudzi citi kairinātāji. Piemēram, kapsacins, kas atrodams čili piparos, karijā un līdzīgās garšvielās, kas tiek lietotas smalkās un romantiskās vakariņās. Šīs vielas var būt aktīvas ne tikai „vajadzīgajās vietās”, bet visā ķermenī, piemēram, zarnās, un tad sagaidāmi visādi brīnumi.

Lai dzērienu un ēdienu kombinācija sniegtu vēlamo efektu, ieteicams bezgalīgajās interneta dzīlēs pārliecināties par īsto izvēli.

Tātad alkohols veicinās seksualitāti, tomēr grādīgais jālieto ar mēru.

Lai priecīga līgošana!

Un, kad apnīk lustēties, sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar